Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít udvarlásnak?

Figyelt kérdés
Amikor együtt élsz valakivel. A mindennapi kedves gesztusok mint kedvenc csoki vásárlás, csak úgy virág, vagy minden reggel csomagolsz neki reggelit stb az udvarlás?
jún. 6. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Ezek kedves gesztusok, de udvarolni a kezdetekben szokás, nem? Vagy rosszul tudom, és van aki akkor is udvarol még mikor már együtt élnek?:)
jún. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy udvarlás az még akkor történik, amikor a pár még pont, hogy nem egy pár, hanem ezzel akarja a férfi elcsàbítani a nőt, hogy a párja legyen.
jún. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ilyen értelemben tudom én is mi az.


De amikor eltávolodtak és ezen szeretne változtatni.

jún. 6. 06:57
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Udvarlás kifejezés számomra ez kapcsolat elején történik, ismerkedéskor.


Ez kapcsolaton belül figyelmesség, és kedvesség.


Hétköznapokban ez annyit tesz, hogy reggelente aki előbb felkel főz egy teát kávét reggelit készít esetleg.

jún. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
Teljes hazimunka elvegzese minden nap gyorsan es hanyagul. Napi szenvedelyes odaado szex alap legyen.Dicseretek,maszirozgatas,simogatas,hajfesules,koveted mindenhova,lesed a kivansagait, cipeled a cuccat.szervezz kettesben programokat: csonakazas,folyoparti esti uldogeles,seta a termeszetben,szep helyeken. Csoki felejtos. Viragokat magad szedd. Az sajnos egyeni,kinek melyikbol kell a legtobb. Remelem ehhez mar elegge ismered. Adjal magadra,ha esetleg elhanyagoltad volna magad. Az is lehet problem.
jún. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!