Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már párkapcsolati kontrolln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már párkapcsolati kontrollnak számít?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. A párom nem engedi hogy mossak, mert szerinte rossz programot használok mosáshoz, nem engedi hogy teregessek, mert szerinte rosszul teregetek, bizonyos ételeket nem enged főzni, mert szerinte ő jobban megfőzi mint én, a magas sarkúm túl magas, 2 cm-el lehetne alacsonyabb a sarka, és a talpa pedig lehetne laposabb, nem engedi hogy a közös barátainkkal találkozzak akkor is ha ő ott van. Nem tudom, hogy ezek párkapcsolati kontrollnak számítanak-e?
febr. 22. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

"Nem tudom, hogy ezek párkapcsolati kontrollnak számítanak-e?"

Hát jó reggelt.

febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Jézus! Hát igen, ez már nagyon-nagyon bőven annak számít. Igazából minden, ami úgy kezdődik, hogy a párom nem engedi...

A párod nem az apád, te meg nem vagy gyerek. Nagyon sürgősen menekülj innnen.

febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Egyes, nem kellene gúnyolódnod. Nem voltam benne biztos hogy az, ezért megkérdeztem.

Köszönöm a válaszokat, már biztos vagyok benne, hogy az.

febr. 22. 17:07
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
De kérdező, szerinted ez mi? Hogyan mondhatja meg valaki egy felnőtt embernek, hogy mit csináljon, hogy öltözzön! Ébredj fel, mert nagyon rossz vége lesz ennek.
febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy minek nevezed, ha azt mondanánk á ez nem az, akkor mától vidáman tűrnéd? Nyilván az, főleg a nem engedi hogy mit hordj meg kivel találkozz.
febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Egyes, nem kellene gúnyolódnod. Nem voltam benne biztos hogy az, ezért megkérdeztem."

Én pedig megválaszoltam és egyúttal kifejezésre juttattam, hogy normál esetben kétségnek se kéne fűződnie hozzá, hogy ez kőkemény párkapcsolati kontroll. Legközelebb remélhetőleg te is jobban le fogod vágni, kérdezés nélkül is.

febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el.
febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem Te értékes, csinos lany lehetsz, ne hagyd elnyomni magad, ÉLJ!
febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%

Vannak ilyen rigolyásak főleg öregek. Gondolom az ő lakása ő nosogatógépe.


Lassan majd az is zavarni fogja hogy te is levegőt szívsz ott.


Auisztikus is rendesen. Mentális zavart.

febr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem: vagy ne engedd ezt tovább neki, mert így nem éled az életedet, vagy hagyd el. Ő birtokolni szeretne, ami nem jó, mert nem erre születtél.
febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!