Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már párkapcsolati kontrolln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már párkapcsolati kontrollnak számít?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. A párom nem engedi hogy mossak, mert szerinte rossz programot használok mosáshoz, nem engedi hogy teregessek, mert szerinte rosszul teregetek, bizonyos ételeket nem enged főzni, mert szerinte ő jobban megfőzi mint én, a magas sarkúm túl magas, 2 cm-el lehetne alacsonyabb a sarka, és a talpa pedig lehetne laposabb, nem engedi hogy a közös barátainkkal találkozzak akkor is ha ő ott van. Nem tudom, hogy ezek párkapcsolati kontrollnak számítanak-e?
febr. 22. 17:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

párom nem engedi hogy mossak, mert szerinte rossz programot használok mosáshoz, nem engedi hogy teregessek, mert szerinte rosszul teregetek, bizonyos ételeket nem enged főzni, mert szerinte ő jobban megfőzi mint én,



Ez eddig ok. Legyen akkor a szolgad.


De a tobbi gaz es bantalmazas.

febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az számít annak, amit te annak érzel, nem kell senki engedélye ahhoz hogy eldöntsd ez neked nem jó, ezt ne feledd!
febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom... Ez annyira durva, hogy nehéz elhinni hogy komolyan kérdezed...

Fuss ahogy csak tudsz! Mi az hogy nem engedi? Rossz programot használsz... Akkor megmutatja mi a jó, és utána azt használod. Nem ugy szereti azt az ételt. Akkor megmutatja egyszer hogy hogy, és megpróbálod úgy. De ez hogy nem engedi... Így csinál belőled egy teljesen életképtelen embert, hogy aztán teljes mértékben függj tőle, és azt csináljon veled amit akar! És ne legyen senkid és semmid aki segítene, vagy ahova, amivel elmehess (majd dolgozni se enged, nem lesz pénzed se, vagy elszedi mondván hogy te rosszul kezeled)


Menekülj!

febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyrészről igen, másrészről butának tart és az is eléggé probléma.
febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ő mindenkit butának tart. Nem csak velem ilyen.
febr. 23. 12:35
 16/16 anonim ***** válasza:
Ez egy nárcisztikus. Nem szokásom a foteldiagnózis, de az teszi egyértelművé, hogy mindenkit butának tart, meg semmi nem jó, amit csinálsz, mert az csak úgy jó, ahogyan ő elképzeli. Az ilyen emberekkel nem árt vigyázni. Én inkább elhagynám ezt az embert, mert egyrészt felettem ne uralkodjon senki, másrészt elviselhetetlenek is. Idegroncs leszel mellette. Ráadásul az ilyen kapcsolatok egy része átmegy fizikai bántalmazásba is. Lehet, hogy egy-két év múlva verni fog.
aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!