Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg minden rendben van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden rendben van ebben a párkapcsolatban? Számít a csillagjegy is valamennyire? Viszonylag gyakran megdicsér - kb. heti szinten -, de valamivel többet kritizál. (Szűz csillagjegyű, ha ez jellemző tulajdonság lehet nála. Mármint a kritika.)

Figyelt kérdés

A múltkor jónéhány alkalommal túl gyorsan el akart búcsúzni a telefonba, de mostanában nem siet bontani a vonalat.


Jobban ragaszkodik nálam a barátaihoz, és kifogásolja, hogy keveset beszélek. De ugyanakkor "úrinő" vagyok és ezt értékeli.


A házasság is megfordult a fejében velem kapcsolatban, de ennek ellenére nem tagadja, hogy szeret flörtölni más nőkkel - akár az orrom előtt is. (Nem ő kezdeményez, hanem nagyon népszerű az ellenkező neműeknél.)


Inkább hagyja magát egy kicsit elcsábítani. Eléggé önbizalomhiányosnak tűnik, szükségét érzi a visszaigazolásnak, hogy ő "jó pasi". Szinte minden pillanatban dicsérem és kedves vagyok hozzá - ez nem lenne elég?


Én is népszerű vagyok a férfiaknál. Viszonylag szembetűnő féltékenységi rohamokat tapasztaltam 3 ismerősömnél is, a páromat is beleértve.


Visszatérve az eredeti kérdéshez:


Azzal magyarázza a különböző hozzáállásunkat az élethez, hogy másképpen szocializálódtunk. Néha kifogásolja, hogy miért nem találkozok barátnőkkel. Ezt március óta nem hozta szóba, csak most másodszor.


(Mondtam neki, hogy nagyon el vagyok foglalva az álláskereséssel, sok minden kimegy a fejemből.)


Nagyjából hasonló arányokban említi a jó tulajdonságaimat és a rosszakat is. Ami leginkább zavar, hogy néha ingerültebben megemeli a hangját. Szinte már a kiabálás szintjéig.


Állítása szerint én vagyok eddig a legeslegjobb partnere, a többiek nem igazán közelítik meg az én szintemet. Utoljára több, mint 20 évvel ezelőtt volt szexkapcsolata - a 40-es évei közepén - és alig veszi még most is észre, hogy valaki van mellette...


Az exével mégsem hallottam, hogy felvitte volna a hangját, pedig oka lett volna rá (panaszkodik szüntelen a nő,) aki a mai napig keresi a társaságát.


Elmondása szerint már leépítette őt,és nem szereti a nőt annyira, mint engem, de a tettei valamiért nem ezt igazolják. Tapasztaltam, hogy amúgy önbizalomhiányos. De ezt már írtam.


Nem szokták őt négyszemközt általában férfiként dicsérni, túl sokan kifogásolták a nők az életében hogy nincs diplomája, autója és elég pénze, nem törekvő típus, stb. Nem volt hosszan tartó sikerélménye. Társasági emberként ennek ellenére mindenképpen népszerű.


Visszatérve az enyhe indulatkitöréseire: a kifakadásait azzal magyarázza, hogy a körülmények zavarják és nem én vagyok a hibás. Tehetetlennek érzi magát, mert nincs olyan kapcsolati tőkéje és ennélfogva olyan befolyása, hogy tudjon nekem komolyabban a támaszomra lenni.


Egy kicsivel több ígéretet tett a kezdetekkor, ennek inkább a töredékére hajlandó most a gyakorlatban. A bajban csak egy bizonyos mértékig tudok rá számítani.


A barátságunk inkább erősebb kötelék, az érzelmeink kissé bizonytalanabbak. Egy éve tart a párkapcsolat és szerinte ez még kevés idő. Ismerkedjünk tovább és az idő majd eldönt mindent - szerinte.


Időnként megemlíti, ha "isten is úgy akarja így és így lesz..." stb.


Többször említettem már neki a párterápiát, de szerinte még nincs akkora baj, hogy ne tudnánk mindent értelmesen megbeszélni.



#változó álláspontok
2023. okt. 21. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ott akadtam el, hogy akkor ti most mennyi idősek vagytok?


Egyébként nyilván nem kamaszok. Egy felnőtt férfi tudja, hogy mit akar, csillagjegytől függetlenül. Ha veled akarna lenni, akkor veled lenne. Te nem kellesz neki eléggé. Ha szeret flörtölni, az orrod előtt is, az azt jelenti, hogy folyamatosan keresi a nálad jobbat. De ez ebben a korban már nem jön könnyen. Addig meg ott vagy te.

Kérdés, hogy te mit látsz bele ebbe a kapcsolatba, ami még komoly barátságnak is kevés.

2023. okt. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Akkor viszont nem dicsérne egyáltalán, ha nem lenne elégedett egy cseppet sem. Többször említette, hogy eddig én vagyok a legjobb, akit megismert.


El is sorolta, hogy miért: megértő vagyok, türelmes, nem követelőzök, nem hisztizek. A kiegyensúlyozottságomat szereti.


(Túl sok összehasonlítási alapom nincs, mert elég kevés kapcsolatom volt. Amikor nem kerestem görcsösen társat, akkor jöttek maguktól is a jelentkezők általában.)


Többször hangsúlyozta, hogy megért engem, mert önhibámon kívül kerültem olyan helyzetekbe, amik rendkívül megterhelőek egy ember számára.


Ennek ellenére nem vagyok egy panaszkodós típus, méltósággal viselem azt, ami adatik.


Értékeli azt is, hogy nem vagyok prűd, de nem is nyúzom azért, hogy legyen mindenáron szex. Még az édesanyjánál is jobb vagyok. (Nyilván már nem él.)


Sok mindent nem értek, de majd a tények döntenek végül.

2023. okt. 21. 07:30
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

"Számít a csillagjegy is valamennyire?"



A szinasztria es a kompozitkeplet szamit.



39F incel

2023. okt. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A csillagjegy nagyon is számít, olyan szempontból, hogy ha valaki hisz benne akkor azt az illetőt nem lehet komolyan venni, mert túl ostoba az élethez.

Az külön vicces, hogy pontosan elmondja, hogy mi miért bántja, te meg ennek ellenére itt értetlenkedsz 😂😂

2023. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én párom Szűz én pedig Skorpió, csillagjegy szerint egyáltalán nem illünk össze és bár pár tulajdonság igaz (bár kire nem ugyebár) mégis együtt vagyunk. Amúgy áldott nyugodt típus, nagyon ritkán akad ki, de akkor se ordít. Úgyhogy nem a csillagjegy tehet róla hogy olyan amilyen. Mellesleg ha szeret flörtölni és szereti hogy elcsábítsák, komplexusos úgy szétcsal mint a huzat. De maradj vele, várd meg nyugodtan és azt is hogy lecseréljen nyugodtan. 🤷
2023. okt. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tegnap este jöttünk ki a közös társaságból és nagyon szelíd, engedelmes hangon megkérdezett:ugye most azért visszafogtam magam?


Azt nem tilthatom meg azért neki, hogy apró tetszésnyilvánításokat ne küldjön az ellenkező nem irányába, mint pl. Egy kedves mosoly. Az ex barátnője úgyis megint féltékenykedik rám.


A mosoly ilyenkor azt is jelenti, hogy egy-egy hangosabb női megnyilvánulás kizokkenti az alapvető búskomorsagabol.


Szomorú volt, mikor elváltunk. Még elalvás előtt felhívott és meglepően hosszan beszéltünk, el se nagyon akart búcsúzni.


Elmesélte nekem, hogy ezúttal nyomatékosabban közölte az éxevel: mellettem döntött. Mindezt határozott hangon. Annyira nem gyenge mégsem, ha egyszer biztos a dolgában.


Örökké meg nem lehet féltékenykedni, az nem lenne élet. Két hete is, miután elment külön beszélgetni másokkal egy szüreti mulatságon, hűségesen sietett vissza hozzám. Ezt az esetet meg kellett említenem, hogy érezze, megbízom benne.

2023. okt. 22. 08:31
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt meg hozzátenném: aldom az eszemet, hogy körültekintő gondossággal fogalmaztam meg neki egy kritikát. Dicsérgettem, batoritgattam, sőt babusgattam.


Állítólag még a saját anyjánal (aki már nem él) is jobban bánok vele.

Neki arra a finomhangoltsagra van szüksége, amivel én rendelkezem.


A kérdést pedig azért írtam ki, mert volt egy kritikusabb időszak, amikor elbizonytalanodtam. De az, hogy alapvetően nem titkolt el semmit, az mindenképpen jó jel.

2023. okt. 22. 08:40
 8/8 anonim ***** válasza:

"El is sorolta, hogy miért: megértő vagyok, türelmes, nem követelőzök, nem hisztizek. A kiegyensúlyozottságomat szereti."


Ezek pont olyan tulajdonságok, amiket a nehéz természetű emberek magasztalnak az egekig, hiszen tudják, hogy a viselkedésük kifogásolható, de örülnek, hogy találtak egy betörhető embert, mert így megnyugodhatnak, hogy nem fogják őket a kiállhatatlanságuk ellenére sem elhagyni.

Ennyi idősen meg aki nem képes elköteleződni még egy év után sem, és mindenkivel flörtölget, akinek p*na van a lába között... ja, biztos az önbizalomhiány miatt teszi 😂, de no para, te legalább megértő és türelmes vagy 🤣🤣

2023. okt. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!