Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tartjátok komplett hülyéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartjátok komplett hülyének azokat az embereket, akik csillagjegy alapján keresnek, vagy utasítanak el valakit egy párkapcsolat kezdetén ?

Figyelt kérdés
Teljesen ledöbbentem, mikor egy nagyon jól sikerült randi végén "kiderült, hogy nem passzolunk össze" . A partnerem egyik pillanatról a másikra begubózott.
2022. szept. 15. 14:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyobb hülyeség, mint a sok incel ökörség az állakról, vagy a női magazinok ostobaságai ahol a lábfej típusa szerint illesztik össze a párokat.
2022. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Én nem hiszek az asztrológiában, de ha a másiknak ez ennyire fontos, ki vagyok, hogy ítélkezzem felette... nem sokkal hülyébb választási szempont, mint hogy "x centi magas legyen", "tudjon nokedlit szaggatni", "szeresse a kutyákat".
2022. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
72%
Ők konkrétan hülyék, szóval örülj hogy az elején kiderült. Én meg is bolondulnék ha a barátnőm hinne a varázslatokban, sárkányokban, blikkes horoszkópban, tündérekben és hogy a romantikus filmek a valóságot tükrözik. No thx
2022. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
De. Egy szinten van az incel baromságokkal.
2022. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
34%

Nem mondanám teljesen hülyeségnek, mert a személyiségleírasok sokszor nagyon passzolnak, persze ez lehet a véletlen műve is.


Viszont egyszer voltam egy szülinapi bulin, ahol volt egy asztrológus csajszi és kértük, hogy mindenkit jellemezzen (ő nem ismert minket, semmit nem tudott rólunk, csak a szülinapost ismerte). De mindenkinek egyből beletrafált a lényébe. Az egyik lánynak nem sokkal előtte halt meg a barátja és azt mondta, hogy nála halált és szomorúságot lát. A hideg kiráz a mai napig, mikor erre gondolok, mennyire beletalált. Nálam azt mondta, hogy ha tehetném, egyszerre 8 pasit tartanék és én tényleg ilyen vagyok, kb. mint Samantha a Szex és New Yorkból😂


Szóval szerintem lehet valami alapja, de a párhoroszkópoknak nem sok, az vagy bejön, vagy egyáltalán nem. Nem lehet alapozni rá. Ha valaki csak emiatt dob, az tényleg komplett hülye.

2022. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
36%
#5 Uram, gatyám veled azért járnék mert sok mindent elhinnél 😅
2022. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%
#6 én nem ez alapján választok párt, szóval most ez mégis mire érted? Ennyi erővel egy vallásos is biztos naiv, mert hisz valamiben. Ugye tudod, hogy ezek között nincs összefüggés? Engem még egy pasi se b*szott át, mert olyannal össze se jövök, aki csak kábítani tud🤣
2022. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

#7 adlak, aranyos vagy 😂

Most inkább nem írom le a véleményem a vallásosokról 😅 priviben folyt.?

2022. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

De. Foleg, hogy az asztrologia nem ismer olyan meghatarozast, hogy "csillagjegy". A szentendrei HEV vonalan van vmi hasonlo :)



38F incel

2022. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%

Az, hogy mit gondolok róluk az egy dolog.


Nem is állok össze ilyennel.


Ez olyan mint kb. a vallás, én nem hiszek istenben meg ebben az egész handabandában, de sokan igen.

2022. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!