Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, hogy a rák csillagjegyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a rák csillagjegyű lányok sokkal érzelmesebbek az átlagnál?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy ezekkel a lányokkal sokkal jobban elvagyok, és hozzám az érzelmesebb lányok passzolnak. Ez csak véletlen, vagy szerintetek is van benne valami? Akár saját magadból kiindulva, akár ha a párod volt rák.

2013. dec. 15. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez az egész horoszkóp dolog egy nagy marhaság...
2013. dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

Érzelmesek, de ez csak egy általánosítás. Viszont nekem ahány rák jegyű barátom, az mind szarkasztikus, hangos és jókedvű. HA nagyon ragaszkodunk ahhoz, hogy hiszünk az asztrológiában, akkor végülis jó kis jegy.

De én is érzelmes tudok lenni, pedig nem vagyok rák..

2013. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
annyira f_sza hogy senki nem fogja fel hogy van hold horoszkóp az aszcendens a kínai horoszkóp. EZEK sokkal jobban meghatározzák az ember jellemét.
2013. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!