Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tartjátok komplett hülyéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartjátok komplett hülyének azokat az embereket, akik csillagjegy alapján keresnek, vagy utasítanak el valakit egy párkapcsolat kezdetén ?

Figyelt kérdés
Teljesen ledöbbentem, mikor egy nagyon jól sikerült randi végén "kiderült, hogy nem passzolunk össze" . A partnerem egyik pillanatról a másikra begubózott.
2022. szept. 15. 14:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Nem ez alapján valasztok párt.

De az tény és való hogy nagyon jó kis elemzések szoktak lenni a csillagjegyekről, amik többnyire igazak is.

Engem mindenki óva intett hogy oroszlán férfivel kezdjek.😅 nagyon sok elemzés igaz rá, szeret a középpontban lenni, makacs, szeret leuralni mindenkit. Na de velem nagyon rendesen bánik.

2022. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van:


1. Komolyan gondolta, tehát nem 100-as. Szerencséd volt, hogy ez az elején kiderült.


2. Ezzel a szöveggel koptatott le, hiszen hittel nem lehet vitatkozni. Így sem vesztettél semmit sem, mert nem jöttél be neki. Meg sem bántott, de lekoptatott.

2022. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
A csillagok pont leszarják, mikor születtél. Nem kell foglalkozni ilyesmivel. A legdurvább az, hogy férfiak is képesek hinni ilyen marhaságokban.
2022. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem.

Mindenkinek vannak mások számára irracionális dolgai. hogy csak kék szemű, csak gazdag, csak 38-as lábú, csak Oroszlán jegyű mittudomén.

Szíve joga, nekem is vannak hülyeségeim, amik másnak eszébe sem jutnak én meg kőkeményen elküldöm az embert érte :D

2022. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Egy elsőre 4 órás randi nem jön létre, ha le akar koptatni. Végig nevettük az egészet. Mondjuk egy hithű vallásos nővel sem kezdenék, ez ha úgy nézzük ugyanaz.
2022. szept. 15. 18:22
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Aki ez alapján választ párt az már a randira sem megy el, ha tudja a csillagjegyedet. Ha mégis elment és utána koptatott le akkor csak szimplán nem jöttél be neki.
2022. szept. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Felhívott, újabb randi egyeztetve. Kíváncsi vagyok, most mi lesz ?

Vajon megbeszélte a barátnőkkel a történteket ? :)

2022. szept. 16. 10:10
 18/29 anonim ***** válasza:
Ha komlett hülyének tartod, akkor miért akarsz vele találkozni?
2022. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Azért még egy beszélgetést megér nekem.
2022. szept. 16. 11:34
 20/29 anonim ***** válasza:
Küldd el nekem, ha tudod, a születési idődet órára, percre pontosan illetve a helyet. Küldök egy kb. elemzést, s meglátod, igaz-e. Egyébként nem vagyok profi, csak pont engem is érdekelne, mennyire van értelme. Ha más nem, majd bevágódhatsz, hogy utána néztél :) De ha nem tudod a pontos időt, nem tudok segíteni.
2022. szept. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!