Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én lennék elkényeztetett emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék elkényeztetett emiatt?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a 30. szülinapom, a párom semmivel nem készült, mivel nem is volt nyitva semmi, ezért egy virágot kaptam a benzinkútról.

És a körülmények:

Az ajándék a szeretetnyelven, sokat volt téma, ő is jól tudja, soha nem kapok ajándékot tőle karácsonyra stb., csak a szülinapomra, ezért is várom annyira.

Egész héten itthon volt. Lett volna rá ideje. A fél életét webshopokon tölti. Túlzás nélkül hetekig válogatta pl. a megfelelő órát, minden kis részletet végignézve. Emiatt is vártam valami kicsit személyesebb ajándékot. Nem nehéz nekem örömet okozni, minden barátomnak/családtagomnak sikerült ilyen ajándékot választani.

Nem azonnal, de egy pár óra után azért elmondtam, hogy rosszul esik, azóta nem beszél velem és elkényeztetett gyereknek nevezett.


aug. 21. 09:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Na ezaz, nem a pénzbeli értéket hiányolja a kérdező, ünnepnapon benzinkúton a virág sem olcsó amúgy… ami szerintem fáj neki, az a belesz@romság, hogy abból a néhány ezer forintból vehetett volna a csávó a kérdezőnek a Temun is valami személyeset, aminek örül a kérdező és látszik az ajándékon, hogy időt tett bele az ajándékozó, hogy megtalálja a megfelelőt. Lehet itt borsodi gyári munkával jönni meg rossz fizetéssel, aranyásó nőkkel, nektek baromira nem ment át a lényeg.
aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
74%
Én már rég elhagytam volna ha soha nem kapnék tőle még csokit sem. Te meg megvagy lepődve, hogy most se erőltette meg magát. Maradj akkor vele továbbra is ha egyszer elviseled amit művel veled.
aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
13%
Bocsánat! De nekem ez a kérdés így bűzlik. Vagy egy taj paraszt a pasi. De szerintem a kérdező saját szemszögéből írt csak és a másik felet is meg kellene hallgatni.
aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%
4es! Miskolci vagyok egy állami cégnél dolgozom, bár technikusi papírom van, a munkakörhöz szakmunkás+c jogsi elég lenne. 450+30e caffetéria minimum megvan.
aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Emberek!


Itt nem a pénzen van a hangsúly.Igazuk van azoknak,akik írtàk, hogy a figyelem hiànya, illetve a tapintatlanság itt a legnagyobb probléma.Gyakorlatilag azzal bàntja a Kérdezőt a pasija,ami a gyenge pontja.

aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan itt leírták a többiek nem az anyagiakról van szó, hanem az, hogy a kérdező párja konkrétan lexarja őt. Én a 30. szülinapomra extrább ajándékot kaptam a férjemtől (hatalmas virágcsokor + Polár Ignite sportóra) és ő ment el, ő vàlasztotta ki, sőt ő tálalta ki. Az tetszett benne, hogy időt fordított rá. Szóval én értem, hogy mi a baj. Érdektelen, nem akar veled foglalkozni, hisz jó neked a benzinkúti virág is szerinte. Hosszú távon nem fog működni valószínűleg.
aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondollak elkényeztetettnek, amiért szeretnél egy személyre szóló ajándékot, kedveskedést. Ez azért nem az a szint.
aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a barátnőm elvitt egy jó kis beülős helyre. Egyáltalán nem volt hiányérzetem, hogy nem kaptam fizikai ajándékot.
aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!