Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én lennék elkényeztetett emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék elkényeztetett emiatt?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a 30. szülinapom, a párom semmivel nem készült, mivel nem is volt nyitva semmi, ezért egy virágot kaptam a benzinkútról.

És a körülmények:

Az ajándék a szeretetnyelven, sokat volt téma, ő is jól tudja, soha nem kapok ajándékot tőle karácsonyra stb., csak a szülinapomra, ezért is várom annyira.

Egész héten itthon volt. Lett volna rá ideje. A fél életét webshopokon tölti. Túlzás nélkül hetekig válogatta pl. a megfelelő órát, minden kis részletet végignézve. Emiatt is vártam valami kicsit személyesebb ajándékot. Nem nehéz nekem örömet okozni, minden barátomnak/családtagomnak sikerült ilyen ajándékot választani.

Nem azonnal, de egy pár óra után azért elmondtam, hogy rosszul esik, azóta nem beszél velem és elkényeztetett gyereknek nevezett.


aug. 21. 09:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igazán vehetett volna valamit neked, ha napokig a webshopokat bújja. Szerintem ez érzéketlenség volt tőle. Én neked adoo igazat.
aug. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
*adok. Bocsánat elírtam.
aug. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak “járogattok” egy rövid ideje, teljesen oké lenne a virág de ha együtt is éltek és komoly kapcsolat, azért ne haragudjon már meg, 30. szülinapra nagyon gáz. Igazán rendelhetett volna valamit a neten, ha egy héttel ezelőtt jutott volna eszébe már oda is ért volna. Pláne ha magának hetekig válogatja az órát… Inkább ő az elkényeztetett gyerek, aki csak magára gondol, nem te. Én is kiakadtam volna.
aug. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
6%

Ismerős

Én azzal voltam ilyen akit nem szerettem.

Tehát már az egy jutalom, hogy ott lehetsz vele ennek ellenére. Ő így van vele.

Ezért gondolta azt hogy a benzinkutas csokorral le van tudva ez a "gond".


Viszont azt én is tapasztalom, hogy a nők alapvető realitásokkal nincsenek tisztában.

Ilyenekjel hogy magyarországon ha szét túlórázza magát az ember, akkor keres ilyen 4 kilót.

És ők ezt tudják, ők is ebben élnek..

Mégis ajándékozáskor olyanok mint a gyerekek. 2 kilós telefonról ábrándoznak, meg 200e forintos nyaklánc ról, aranygyűrűről.

Nen értik hogy ebben az országban ez nem megy.

aug. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt már nem is az ajándék hiánya a gond, hanem hogy bocsánatot sem kér, sőt te vagy a hibás.

Önző, páváskodó, magára van ideje. Ha annyira odáig van magával, akkor legyen egyedül, és akkor nem kell mások napjait számontartani. Szerintem kicsinyes is, sajnálja a pénzt tőled, inkább magának vesz még egy órát.

aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#3

Együtt élünk már.

#4 jól keres, de nem is ez a lényeg, mert a virág árából is tudott volna venni olyan ajándékot, aminek örülök. Nem a rám költött pénz volt a problémám.

aug. 21. 10:06
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező nem csilliárdos ajándékot várt, csak azt, olyan aprósággal lepje meg a párja, aminek örülne. Ehelyett egy virággal le volt tudva a köszöntés, és egy kicsit sem érezte a kérdező, hogy a párja elgondolkodott volna csak 5 percre az ajándékán, plussz hab volt a tortán, hogy elkényeztetettnek nevezte őt. Bocsi, de az is elég furcsa, hogy karácsonyra se kapsz szószerint semmit. Én sem vágyom nagy ajándékra soha, elég, ha megkapom a kedvenc csokim, tusfürdőm vagy akármit. Szóval kérdező én elgondolkodnék ezek után, mennyire is vagy te fontos a párocskádnak.
aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%

Borsodi gyárban túlóra nélkül többet lehet keresni,mint 400 ezer.Aki meg túlórával keres ennyit,az se a fél életét tölti ott.

Semmibe nem tartott volna valami ajándékot venni.Nem érdekled sajnos.Nem vagy hisztis,ő egy bunko f..asz.

aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nincs problémája a pénzzel, nem várnám el, hogy az utolsó forintjait rám költse. Nagyon jól keres, és nem is próbálja “megfogni a pénzt”. Saját magára (leginkább a hobbijaira) százezreket költ havonta.
aug. 21. 10:52
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt az lehet, hogy tudja hogy úgyis vele maradsz, és nem fogod elhagyni. Ezért lehet pofátlan, és letudja ennyivel.
aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!