Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emiatt tényleg elkényeztetett...

Emiatt tényleg elkényeztetett lennék? Vagy én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés

Magyarországon járok egyetemre (sajna tandíjas), de ki szeretnék menni Ausztriába tanulni, mert ott nincs tandíj. Igaz, hogy a megélhetés drágább mint itthon, de célom az állandó diákmunkázás, vagy alkalmi munkák, hogy minél jobban segítsem a családot is anyagilag.


Tényleg elkényeztetett lennék, csak mert "jaj egy drágább országba mész" ?


2013. jan. 19. 15:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
45%
ilyet még sose hallottam. az elkényeztetett az aki mindnet megkap, a segge alá van tolva minden és nevelve meg nincs.
2013. jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi van???
2013. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Rám azért mondta ezt valaki, mert "gazdagabb" országba megyek.
2013. jan. 19. 15:18
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
elkényeztett az, aki egész nap pl gépezik, és mindent megcsinálnak a szülei helyette, mindent a szájába adnak, pedig nem tesz meg érte semmit
2013. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem sem jó a szóhasználat. mert még ha azt mondod, hogy árulónak, vagy patkánynak tartanak, hogy menekülsz a hajóról, de hogy elkényesztetett? :P
2013. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
de ezeknek sem tartalak csak max ilyeket mondhatnának ha nagyon akarna valaki.
2013. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Csak azért, mert én azt tartom elkényeztetettnek, akinek mindent a s*gge alá tolnak, mindent kifizetnek neki, és semmit sem hajlandó segíteni, hogy pl anyagilag egy kicsit is jobb legyen a családnak.

Speciel van pár ilyen évfolyamtársam, csak ők pluszba eltapsolnak havonta 15-20ezret piálásrokra.


Az, hogy valaki mindíg a gép előtt ül, azt inkább annak nevezném, hogy valaki nem tudja mással lefoglalni magát. Ezt azért mondom, mert egyik rokonom ilyen volt, de most már abszolúte nem ilyen.



Egyébként nem tudom mitől lennék áruló emiatt.

2013. jan. 19. 15:38
 8/13 anonim ***** válasza:
írtam, hogy nem tartalak annak. csak írtam hogy max miket lehetne. de amúgy áruló az, akielmegy máshova, kitaníttatja magát drága pénzért, mert amúgy ebbe azért van ám igazság, hogy esze ágában sincs, hogy ennyiért itt legyen melózni, és azért egy egy gyengébb szak is 80 ezer fölött van az államnak per fő.
2013. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy áruló vagy, olvass figyelmesen!


Igen, az elkényeztetett szó azt jelenti, amit leírtál. Ennyi. Legyen már annyi öntudat, önérzet benned, hogy letojod a fanyalgókat, és magad döntesz..!

2013. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Szerintem sem vagy elkényeztetett !Az meg ,hogy a családodat is segíteni akarod az meg egyenesen egy szép dolog! Elkényeztetettek meg amúgy sem szeretnek semmit sem csinálni pláne más helyett(arra gondoltam ,hogy dolgozol , hogy jusson a családodnak is=szóval "helyettük" dolgozol)
2013. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!