Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Olyan cikinek...

Mit csináljak? Olyan cikinek gondolom.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy hétvégén jönne a barátom hozzánk, és mi nem olyan anyagi körülmények között élünk mint ők.. ezt olyan cikinek tartom, mert ők jól élnek, szép a házuk, nekünk annyira nem.. 21éves én meg 18. Lemondjam inkább?
2012. nov. 7. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején én is így voltam vele, mikor még 18-20 éves voltam, és először jött hozzánk a barátom. Engem nagyon zavart ez, de őt szemmel láthatóan egy cseppet sem. :) Azóta ő a férjem, és szerencsére olyanok már a körülményeink amiről én mindig is álmodtam.. és sokszor eszembe jut, honnan indultunk, és jó érzés, hogy együtt hova jutottunk (szülői segítség nélkül). Szerintem bátran hívd el, ha tényleg szeretitek egymást, biztos hogy ezen nem fog múlni a kapcsolatotok!!!! :)
2012. nov. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
68%
Szerintem semmiképpen se mondd le! Ha szeret téged akkor az anyagi háttér nem szabad hogy érdekelje.:) Nem lesz semmi gond, nyugodtan vidd őt haza.:)Egyáltalán nem ciki hiszen nem tehetsz róla. Sok bátorságot és sok sikert!:)
2012. nov. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2012. nov. 7. 00:26
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha szerinted a pénzed miatt van veled akkor mondd le, mert meglátja hogy csóró vagy ajjjaj ott lesz vége mindennek... egyéb esetben meg mi jelentősége? Nem a házat felmérni megy gondolom.
2012. nov. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, mint most te. Az én barátomnak nagyon szépen igényesen berendezett lakásuk volt, ráadásul anyukája is az a tipikus igényes nő, na már most nálunk annyira nem kacsalábonforgó palota, valamint itthon mi mackónadrág, melegítőfelsőben mászkálunk. Mikor először jött ide szintén így látta a családomat de egy percig se éreztem, hogy ezen meglepődött volna. Jól kijön velük, most tervezzük a közös életet.
2012. nov. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy normális e a srác, de szerintem bátran hívd át, mert ha ilyenen kiakad akkor nincs értelme együtt lennetek! Majd azért írd meg mi volt, remélem jól sikerül minden :)
2012. nov. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Jártam már én is úgy barátnőméknél, h mikor beléptem úgy éreztem magam mint ha vissza mentünk volna az időben.

Régi NDK-s bútorok, hengerelt fal, ami már omladozott belül.Egyik berendezés, v bútor sem volt mai darabnak mondható.

Egy pillanatra sem jutott volna eszembe hibáztatni. Hisz nem ő keresi a pénzt stb... De a szöleit dem

2012. nov. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Jártam már én is úgy barátnőméknél, h mikor beléptem úgy éreztem magam mint ha vissza mentünk volna az időben.

Régi NDK-s bútorok, hengerelt fal, ami már omladozott belül.Egyik berendezés, v bútor sem volt mai darabnak mondható.

Egy pillanatra sem jutott volna eszembe hibáztatni. Hisz nem ő keresi a pénzt stb... De a szüleit sem, hisz nem tehettek róla. Sokat dolgoztak már amúgy is.

Viszont olyan makulátlan tisztaság és rend uralkodott náluk mindíg, h az állam leesett. (Jártam már olyan helyen is, ahol a 100ezerbe került kanapéra nem mertem leülni, nehogy beleragadjak a koszba. Plusz körömdarabok a földön, meg egyéb nyalánkság.)

Ha nagyon zavar téged, cdinálj egy nagytakarítást. Ennél többet nem tehetsz. Ha ennek ellenére rosszul sül eé a dolog, vsak örülj h megszabadulsz az olyan pasitól.

2012. nov. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A feleségem szülei épp hogy csak nem putriba éltek, de még 21 év után is azt mondom hogy nem bántam meg semmit.
2012. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi gond. De ha esetleg mégis, akkor jobb hogy már most megtudod, hogy felszínes a párod. Ha ez alapján ítél meg téged, amiről nem tehetsz, akkor sanszos, h pl. amikor terhesen meghízol akkor is csesztetni fog miatta stb... Azért jó ha így időben megtudod róla, h a külsőségek mennyire fontosak nála. Ne legyen megfelelési kényszered, fogadjon el olyannak, amilyen vagy. Ez fontos egy kiegyensúlyozott kapcsolatban.
2012. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!