Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom a mai napot?

Jól gondolom a mai napot?

Figyelt kérdés
ma tartunk ajándékozást, mert tegnap a szüleim dolgoztak. és itt van a nővérem pasija. akivel nyár óta vannak együtt. mondtam h én ebbe nem fogok részt venni, erre a nővérem azt mondja de hát ez egy családi ebéd. én meg mondtam neki tényleg??családi??? akkor a pasid mit keres itt?? engem nagyon irritál ez az egész. jól tettem h nem veszek részt ebbe? ( több dolog is van a háttérbe, mindig bekavarnak anyuval kapcsolatba h haragudjon rám, mindenbe belekötnek stb. )
2012. dec. 25. 13:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom mindez a te saját lakásodban történik, akkor természetesen jogod van kitiltani a nővéred barátját.
2012. dec. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem tetted jól. Gondolj bele, ha a te barátod lenne nálatok és így viselkedne a nővéred. Te hogy éreznéd magad?
2012. dec. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

hisztis vagy.

ezzel nem mész sokra, főleg h a szüleid bírják a nővéred barátját. te leszel az, aki elrontja a hangulatot.

egy ebédet kibírsz vele valahogy.

2012. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
80%
Hány éves vagy? Hány éves a nővéred?
2012. dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Ma nem Szenteste van.Karácsony első és másodnapja a látogatások ideje.Nem gondolod jól.És fordítsd meg!! Mi lenne,ha a Te pasid lenne.
2012. dec. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem jól tetted, hogy ezt megmondtad a nővérednek.Mi az, hogy családi ebéd?A pasija, akivel még egy éve sincs együtt nem családtag.Szerintem anyudnak is elkéne mondanod, hogy mit érzel, mert lehet, hogy így most megsértetted.

Hány évesek vagytok?

2012. dec. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Sértett kamasz vagy, nem szoktam rosszat kívánni, de remélem egyszer nagyon szerelmes leszel és megtapasztalod azt amikor utálják az általad szeretett személyt akit te az első pillanattól a család tagjának fogsz tekinteni, hisz ő a "tied" és ő más.


Önző vagy.

2012. dec. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Te szerintem pont letojod a család fogalmát, csak épp ki nem állhatod a nővéred és/vagy a pasiját. Ha velük nem lenne gondod, nem érdekelne, hogy mi is a család.


Szóval igen, kicsi díva, jól tetted, hogy a családodat(!) is faképnél hagytad, csak mert nem tetszik neked egy(kettő) ember pofája. Így is kell ezt, minden ünnep egy-egy balhé. Nőj fel inkább, és tanuld meg elviselni, hogy néha bizony nem az van, amit te szeretnél.

2012. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
81%

De ostoba vagy[ó, végre használhattam ezt a szót:D]


Úristen, képes voltál megbántani több embert és tönkretenni a hisztid miatt egy karácsonyi ebédet?

Te tök hülye vagy, lol

2012. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
75%
Áruljátok már el nekem, hogy hogy lehet lepontozni egy kérdést? Illetve nem is hogy hogy, hanem hogy miért. Megkérdeztem hány éves a kérdező, meg hány éves a nővére és ezt jól le is pontoztátok. Na, most ahhoz hogy válaszolni tudjunk az általa feltett kérdésre tudnunk kellene, hogy hány évesek a történet szereplői.
2012. dec. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!