Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom a mai napot?

Jól gondolom a mai napot?

Figyelt kérdés
ma tartunk ajándékozást, mert tegnap a szüleim dolgoztak. és itt van a nővérem pasija. akivel nyár óta vannak együtt. mondtam h én ebbe nem fogok részt venni, erre a nővérem azt mondja de hát ez egy családi ebéd. én meg mondtam neki tényleg??családi??? akkor a pasid mit keres itt?? engem nagyon irritál ez az egész. jól tettem h nem veszek részt ebbe? ( több dolog is van a háttérbe, mindig bekavarnak anyuval kapcsolatba h haragudjon rám, mindenbe belekötnek stb. )
2012. dec. 25. 13:21
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi is pár hónapja voltunk együtt(nyáron jöttünk össze) és karácsonykor jött hozzánk a barátom,senkinek nem volt belőle gondja senki nem problémázott belőle. Ez a 2. karácsonyunk együtt,szóval téynyleg nem tudhatod mennyi ideig lesznek együtt h így viselkedj velük szembe. Fordított esetben neked sem esne jól.


Amúgy meg nagyon álszent ez a család dumád.. ha tényleg fontos lenne akkor örülnél annak hogy a nővérednek van párja,és megpróbálhatnád esetleg most te is jobban megismerni. Te teszed tönkre így a karácsonyt nem pedig a nővéredék.

2012. dec. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
az én pasim a házba se teheti be a lábát pedig nem csinált semmit. az ő pasija meg olyanokat mond nekem h fogd be a pofád meg hasonlók. de persze akk amikor nincs ott senki. h anyu nehogy ellene forduljon...
2012. dec. 25. 14:14
 23/35 anonim ***** válasza:
95%
Mindennek oka van. lehet oka van annak h a pasid nem mehet hozzátok,és a nővéred pasija miket mond neked. Erre nem gondoltál? ha te ilyen ellenséges vagy,akkor veled miért legyenek jó fejek?
2012. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Ha tudod, hogy jön, akkor végig legyen nálad egy bekapcsolt diktafon[vagy telefon], aztán pápá.

Meg kell tanulni kiírtani végérvényesen a környezetünkből a számunkra irritáló embereket.

2012. dec. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
nincs oka. én másfél éve vok a pasimmal és nem is jöhet. a nővérem pasija azért jöhet mert a nővérem a kis kedvenc. közben meg ha kér anyutól pénzt vmire és nincsen akk kicsapja a hisztit.
2012. dec. 25. 14:18
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
A tegnapi ebédet én is úgy éltem túl hogy ott volt egy kö.csög. Kb egész évben iriitál, velem szórakozik, mégis kibírtam. Nem néztem rá, úgy tettem mintha ott sem lenne. De nem kezdtem el hisztizni pedig hidd el tudtam volna ha neveletlen lennék...
2012. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
de miért kell elviselni még ilyenkor is??? ez az ünnep a családé.
2012. dec. 25. 14:27
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Azért nagyon nem mindegy, hogy te 14 évesen vagy "kapcsolatban", vagy a nővéred mondjuk 20 évesen. Vágod a borsót?

Érdemes lenne kicsit meghallgatni a másik oldalt is.


(Meg persze az ilyen nem mellékes infók valahogy mindig azután kerülnek elő, hogy a kérdezőt leoltottuk. Érdekes.)

2012. dec. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
én 20 vok a nővérem pedig 21.
2012. dec. 25. 14:30
 30/35 anonim ***** válasza:
94%
20 évesen ennyire hisztis, neveletlen valaki... de még karácsonykor... kamu szag
2012. dec. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!