Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom a mai napot?

Jól gondolom a mai napot?

Figyelt kérdés
ma tartunk ajándékozást, mert tegnap a szüleim dolgoztak. és itt van a nővérem pasija. akivel nyár óta vannak együtt. mondtam h én ebbe nem fogok részt venni, erre a nővérem azt mondja de hát ez egy családi ebéd. én meg mondtam neki tényleg??családi??? akkor a pasid mit keres itt?? engem nagyon irritál ez az egész. jól tettem h nem veszek részt ebbe? ( több dolog is van a háttérbe, mindig bekavarnak anyuval kapcsolatba h haragudjon rám, mindenbe belekötnek stb. )
2012. dec. 25. 13:21
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már... 20, persze. Én vagyok a 20 de 12 évesen se viselkedtem így.
2012. dec. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
92%

Hú hát elég gyerekesen gondolkodtok....

Mondjuk azt teszel amit akarsz, de ennek a szeretetről kellene szólni, most így jól oda az ünnep.... De hát lehet gubbasztani a szobádban egyedül, ahogy tetszik.

2012. dec. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Te bizony nem vagy több 15-nél, a viselkedésed hisztis tizenéveshez méltó...


Abban a felében értek egyet, hogy a krácsony valóban a családé, ahány ház, annyi szokás...pl. az első három karácsonykor nem voltam a párommal (17, 18 és 19 évesen), mert úgy éreztem kellemetlenkednék és nem akartam. Az utóbbi 3 karácsonykor már együtt voltunk (náluk is nálunk is). Neki is van egy húga, de ha megérkezek megölel, ajándékot készít nekem, vagy a kis zsebpénzéből vásárol nekem valamit. Sokkal jobb érzés, mintha morrogna nekem, és ki akarna utálni.

Mivel ő kedves volt, anyósomék meg szeretnek egy csodás, mesés karácsonyunk volt.


Oda is ki akartam lyukadni, hogy ha a szüleitek szívesen látják a nővéred barátját, neked CSALÁDTAGKÉNT kutyakötelességed melléje jópofát vágni. Ki tudja, lehet, hogy egész jó fej a sógorod, csak a saját kis világodtól mindezt nem látod.


Kicsit szállj magadba, a karácsony kicsit arról is szól.

2012. dec. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Na persze, 20. Szépen hazudozol már 15-16 évesen vagy 14....nem is csoda, hogy téged rövid gyeplőn fognak.
2012. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Karácsony, a szeretet ünnepe.... Hahaha
2012. dec. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!