Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom a mai napot?

Jól gondolom a mai napot?

Figyelt kérdés
ma tartunk ajándékozást, mert tegnap a szüleim dolgoztak. és itt van a nővérem pasija. akivel nyár óta vannak együtt. mondtam h én ebbe nem fogok részt venni, erre a nővérem azt mondja de hát ez egy családi ebéd. én meg mondtam neki tényleg??családi??? akkor a pasid mit keres itt?? engem nagyon irritál ez az egész. jól tettem h nem veszek részt ebbe? ( több dolog is van a háttérbe, mindig bekavarnak anyuval kapcsolatba h haragudjon rám, mindenbe belekötnek stb. )
2012. dec. 25. 13:21
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj a nővéred barátját is családtagként kell tekinteni, mert mégis csak a valakije, előbb utóbb házasok is lesznek akkor meg már papíron is családtag lesz. Ez elég nagy bunkóság volt a részedről én úgy gondolom, nem tudom te mitszólnál hozzá ha a te párod veletek karácsonyozna és ugyanezt kapnád vissza mint amit te vágtál a tesód fejéhez.

Ha nem bírod a srác fejét megértelek, de ki kell bírnod, ez van!!

2012. dec. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
19%

Megint lelehet pontozni, de nem hiszem, hogy a lányka helyében voltatok valaha is…Fogalmatok sem lehet, hogy mit érez.

Én megértelek.

2012. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Mert mit érez?
2012. dec. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

10-es!

Ne törődj velük, élnek a maguk világában! :)

2012. dec. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg ha fordítva történt volna, és a nővéred viselkedik így a te pasiddal, akkor fel lennél háborodva hogy milyen bunkó. Úgy van, csináld a balhét!
2012. dec. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Azt érzi, amit még számtalanszor érezni fog az elkövetkezendő ötven évben: hogy nem mindig az van és úgy, ahogy ő azt szeretné. Meg lehet érteni az érzéseit, de a viselkedését nem.

Irritál? Hát bizony ennél nagyobb pofonokat is kap az ember, sokszor pont karácsonyra. Vannak dolgok, amiket le kell nyelni, főleg, hogy abban a házban nem épp a kisasszony a góré.


U.i.: Kedves lepontozott! nem én pontoztalak le, de ne hidd, hogy a kérdésed miatt tették, akik tették. Miért kell helyeselni ezt a hozzáállást: "Nem tetszik, hogy ő ittvan, elcs.szi a karácsonyom, ezért én is elcs.szem - mindenki másét"

2012. dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jártak a többiek, hogy ott hagytad őket, mert csak tönkretennéd a napot a hisztiddel. Mond már el nekünk, hogy téged miben zavarna egy vendég jelenléte.
2012. dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Valaha én voltam a "pasi" a történetben, csak annyi, hogy nő vagyok.

Tudod, mit éreznek egymás iránt? Lehet, tényleg együtt maradnak majd, nálunk így volt.

A pasim csak azért is ellenállt a családi morgásnak, és elvitt a családi ebédre, mert ő úgy érezte, én vagyok az igazi, hiába voltunk együtt 8 hónapja csak.

Utána már minden karácsonykor mentem, most pedig lassan a 10. házassági évfordulónk lesz.

Sose ítélj elsőre...

2012. dec. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:52


milyen helyébe kéne lennünk? szerinted aki itt válaszol annak nem lehet nővére, és nem volt ilyen, hogy a párja is velük karácsonyozott?

Na elárulom nekem van nővérem, és sok karácsonyt töltöttünk a párjával együtt, és még csak 16 volt mikor elkezdtük, szóval ráhúzhatnánk az általánosítós zsákot, hogy úgyse maradnak együtt nem családtag minek viseltük el. Nos azért mert a nővérem ( aki családtag és szeretek) számára fontos ember nekem meg a nővérem fontos. ( ez 5 éve volt azóta is együtt vannak...)


A kérdező gondjának köze sincs a családhoz, egyszerűen nem az van amit akar....

13:40-es voltam ;)

2012. dec. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a tipikus "nekem sz*ar, legyen másoknak is" féle hozzáállás:)

Mérhetetlenül unintelligens, önző, és gyerekes vagy.

2012. dec. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!