Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ágyban eltérőek a prefereci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ágyban eltérőek a prefereciáink. Meddig működhet így a kapcsolat? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a barátnőm durvábban is szereti a szexet, igényelné néha az ilyesmit. Engem viszont kiráz a hideg attól, hogy fájdalmat okozzak neki, megalázzam, stb. Próbáltam, de nekem ez nagyon lelombozó. Egyszerűen nem jön az, hogy ott az édes, szexi barátnőm és pofonverjem például, pedig tudom, hogy őt ez izgatja. Azzal nincs bajom, hogy kötözzem meg, húzzam a haját, esetleg el is fenekelem (annyira, hogy annak másnap ne legyen nyoma), meg ilyesmik, csak ő ennél többet szeretne néha. Én meg nem szeretném, hogy például sírjon, pedig ő azt mondja, hogy amúgy ő olyankor is élvezi, ha valami nem jó, akkor úgyis ott a biztonsági szó.

Néha, ha rákérdezem, akkor mondja, hogy neki amúgy néha, ritkán jól esne egy-egy durvább menet, hiányzik neki. Meg azt is szokta mondani, hogy azok az exei, akivel működött az ilyesmi az ágyban, azokkal mindig megszívta, mert idővel nem csak a hálószobában viselkedtek így vele, hanem azon kívül is, kéretlenül. Szóval azt mondja a barátnőm, hogy mellettem amúgy biztonságban érzi magát.

Ha kérdezem, akkor azt mondja, hogy amúgy nem érzi magát kielégítetlennek, neki jó velem a szex (meg ezt is látom rajtad), van más izgalom, ami nem az, hogy fizikailag fájdalmat okozok neki.

Csak tudom, hogy így is van egy minimális hiányérzete, és félek, hogy ez valamikor gond lesz. Jelenleg két és fél éve együtt vagyunk, másfél éve együtt élünk, nincsenek komoly vitáink, jól kijövünk, járunk randizni. Csak félek, hogy rámun így, hogy van valami, amit nem tudok neki megadni.


aug. 8. 18:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Pszichológus nem ártana neki...Végén kiköt valami agresszív barom meleltt ha nem vigyáz. Szex az szerintem olyan,amiben nem lehet nagyon erőltetni dolgokat,ha neked ez az agresszív szex nem jön be (teljesen megértem,engem is a hideg rázna), nincs értelme erőltetni..
aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Lehet ő nem épp fájdalomra gondol a durva szex alatt lol
aug. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
7%

A fajdalom es elvezet kozott elmosodnak a hatarok. Van,aki nem tudja elvalasztani a kettot szex kozben. Ami szerinted fajdalom,neki elvezet is. Van olyan aki,akkor elvezi igazan,ha igy csinalod,hogy fajjon is. Figyeld majd meg ,mikor tagul. Abbol leveheto,hogy tenyleg elvezi,hogy durvan csinalod,hogy megnyugtasd magad. Ha melytorkozik es fuldoklik,akkor meg epp o tesz a te kedvedre.Baja nem lesz tole . Ez ilyen adok kapok dolog.

Ne felj tole,hogy radun. Biztos szeret teged igy is.

Engem mindig hidegen hagyott a szobeli lealazas es durva mozdulatok kizarolag szex kozben ,de amikor egyszer ilyet csinalt a fium,akkor rakattantam a szitura.

aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#2 De. Attól, hogy nem teregetem ki a barátnőm vágyait, attól még tudom, hogy mire vágyna, nekem beszélt róla. Csak szimplán irreleváns a kérdés szempontjából, hogy pontosan, részletekbe belemenve miket is szeretne.
aug. 8. 18:41
 5/19 anonim ***** válasza:
35%

Nem illetek össze. Teljesen normális, hogy nem akarod bántani a szerelmed. Ahogy a volt hapsikról beszél azt az érzést kelti bennem hogy, ha nem adod meg neki a durva szexet, akkor esetleg más majd megadja neki a hátad mögött (ha érted mire gondolok).


Ülj le vele beszélgetni és kérdezd meg: el tudja képzelni veled a jövőt úgy, hogy csak "hagyományos" szexben lesz része? Bízhatsz benne, hogy ez nem fog változni a jövőben?

aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
Szakítani kell mert úgyse fog működni ha te durvább leszel mert az nem te vagy.
aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Pszichológus kéne neki! De ha nem akar hozzá járni, vagy nem tud rajta segíteni akkor inkább el kéne tőle válni. Abnormális, hogy szereti ha megalázzák annak ellenére, hogy a volt kapcsolataiban nem csak az ágyban alázták meg.
aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#5 Hát, a volt pasikról akkor beszél, ha kérdezem. Magától nem hozza fel az exet, csak azt, hogy XY dolgot csinálhatnám vele. Meg pl a volt párjára olyat is mondott, hogy a végén, már félt tőle.

Azt nem hiszem, hogy megcsalna, ha erre gondolsz. Azt látom rajta, hogy nagyon ragaszkodó, szeret is. Na meg, ha megcsalna, az feltűnne. A szexben minden működik azokon a durvaságokon kívül, aminek nyoma maradna. I mean, nyilván feltűnne, ha hazajönne pálcától csíkos popóval mondjuk.

aug. 8. 18:51
 9/19 A kérdező kommentje:

#7 De nem akarok vele szakítani. Ezenkívül minden rendben van, ráadásul nagyon szerelmes vagyok belé...

Az előző kapcsolatainak pont azért lett vége, mert ágyon kívül nem szereti az ilyesmit

aug. 8. 19:01
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
#3, bocs, nekem senki ne tegyen a kedvemre (???) azzal, hogy fuldoklik. Rohadt beteg ez a világ. Számomra felfoghatatlan, hogy vannak nők, akik szerint ez normális.
aug. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!