Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ágyban eltérőek a prefereci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ágyban eltérőek a prefereciáink. Meddig működhet így a kapcsolat? Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a barátnőm durvábban is szereti a szexet, igényelné néha az ilyesmit. Engem viszont kiráz a hideg attól, hogy fájdalmat okozzak neki, megalázzam, stb. Próbáltam, de nekem ez nagyon lelombozó. Egyszerűen nem jön az, hogy ott az édes, szexi barátnőm és pofonverjem például, pedig tudom, hogy őt ez izgatja. Azzal nincs bajom, hogy kötözzem meg, húzzam a haját, esetleg el is fenekelem (annyira, hogy annak másnap ne legyen nyoma), meg ilyesmik, csak ő ennél többet szeretne néha. Én meg nem szeretném, hogy például sírjon, pedig ő azt mondja, hogy amúgy ő olyankor is élvezi, ha valami nem jó, akkor úgyis ott a biztonsági szó.

Néha, ha rákérdezem, akkor mondja, hogy neki amúgy néha, ritkán jól esne egy-egy durvább menet, hiányzik neki. Meg azt is szokta mondani, hogy azok az exei, akivel működött az ilyesmi az ágyban, azokkal mindig megszívta, mert idővel nem csak a hálószobában viselkedtek így vele, hanem azon kívül is, kéretlenül. Szóval azt mondja a barátnőm, hogy mellettem amúgy biztonságban érzi magát.

Ha kérdezem, akkor azt mondja, hogy amúgy nem érzi magát kielégítetlennek, neki jó velem a szex (meg ezt is látom rajtad), van más izgalom, ami nem az, hogy fizikailag fájdalmat okozok neki.

Csak tudom, hogy így is van egy minimális hiányérzete, és félek, hogy ez valamikor gond lesz. Jelenleg két és fél éve együtt vagyunk, másfél éve együtt élünk, nincsenek komoly vitáink, jól kijövünk, járunk randizni. Csak félek, hogy rámun így, hogy van valami, amit nem tudok neki megadni.


aug. 8. 18:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
#7 vagyok. Hiába nem akarsz szakítani az lesz a vége. Vagy megcsal ő téged, vagy te őt, a szerelem elmúlik mert fog jönni a vita, veszekedés. Várd meg hogy oda kerüljön a sor ha semmiképpen sem szeretne pszichológushoz járni, vagy hasztalannak bizonyulna.
aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
25%
Ha 2 és fél éve együtt vagytok, akkor nem igazán értem, miért merül fel ez a kérdés. Le lehet pontozni, de szerintem leélhető egy élet anélkül, hogy minden egyes szexuális fantázia pontosan olyan gyakorisággal és pontosan olyan formában megvalósulna benne, ahogyan azt az egyén elképzeli, főleg ha egyébként kielégítő nemi életet él egy működőképes szeretetkapcsolatban. Ha egy-két hónapja lennének együtt, érteném, hogy miért javasoltok szakítást a kérdezőnek, de így felesleges riogatásnak tűnik.
aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%
Nincsen kielégülve a párja 2,5 év után se! Én annyit írtam, hogy a pszichológus biztosan jót tenne neki ha vevő lenne rá. Ebből az lesz, hogy a kérdező nem fogja bírni a bizonytalanságban. Igenis a hasonló szexuális preferenciák, étvágy nagyon fontosak. Persze lehet úgy szexelni, hogy az egyik inkább idomodik a másikhoz, de akkor sem lesz számára kielégítő a szex. Nagy gondok vannak a kapcsolatban a szexualitás miatt. Aki erre azt írja, hogy nincs baj mert 2,5 éve együtt vannak az nagyon naiv ember.
aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#11 Én nem igazán látom, hogy miért kéne pszichológushoz mennie. Az, hogy nekem nem jön be pár vágya, az egy dolog. Mármint a korábbi kapcsolataból, amint megoldható volt, lelépett, amikor már ágyon kívülre terjedt a dolog, kéretlenül. Nekem az tűnne gondnak, ha ez nem így lenne nála.

Azt megmagyarázhatnád, hogy külső szemlélőként miért merült fel benned az, hogy én csalnám meg őt...

#12 Azért merül fel a kérdés bennem, mert néha most is szóba jön, hogy amúgy néha csinálhatnék bizonyos durvább dolgokat vele. Nem tudom, hogy mennyire kéne aggódnom azon, hogy látszólag is és az elmondása alapján is jó úgy, ahogy egyébként csináljuk, de néha jól esne neki egy kis durvulás is.

aug. 8. 20:41
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Azért írtam a pszichológust mert abnormális amit szeretne. Őt valószínűleg valamilyen trauma kísérti. Legyen az rossz családi körülmények (nem kell, hogy bántalmazás, elég csak a nemtörődömség két szülő között, vagy, hogy az egyik szülő nem adott neki elég szeretetet), rossz tini kapcsolat, iskolai nehézségek, gúnyolódások. Nem biztos, hogy valamelyik exe miatt ment bele a szub szerepbe.

Ha valakinek nem elég a seggrepacsi, hajhúzás normális keretek között, szeretné ha jól felpofoznák, leköpnék, vagy fuldokolna, hányinger keringetné orális szex közben, szeretné, hogy megkorbácsolja a másik, megkötözze, fájdalmasan történjen a szex az nincs jól.

Megmondta neked, hogy a biztonsági szó lenne köztetek.

BDSM-t akar.

A legtöbb fétises ember lelkileg sérült.


Te azért csalhatod meg mert hiába leszel hozzá jó, hiába is vered össze BDSM alatt az nem belülről jönne és olyan belső feszültségeket okozhat, hogy félreléphetsz bosszúból, hirtelen bekattanhat.

Ő meg azért mert nem vagy neki eléggé jó.

Nemhiába emlegeti, hogy alázd szét.

aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Ja, már csak az, hogy eddig olyan pasikkal tette magát akiktől félt már önmaga baj. Normális férfi nem akarja látni a szerelmét olyan pozíciókban amelyek legalacsonyítóak. Ha elkezded vele az egészet még akkor is ha nem fűl hozzá a fogad és nem is csalod meg soha nem leszel az a típus aki élvezni fogja és őt zavarni fogja. Ráadásul az biztos, hogy nem állna meg light-os BDSM mellett hanem egyre és egyre hard-osabbat szeretne. Mert sosem elég nekik a fájdalomból, hogy alacsonyabb rendűek. Lehet még oda is kikötnél vele, hogy fojtogasd nagyon erősen, hogy ő a csúcsra érjen, vagy most undorító leszek, hogy levizeld akár még a szájába is. Olvass utána nyugodtak, hogy micsoda is mozgatja az embereket BDSM-szexre és mikre képesek!
aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem menne. Nekem is vannak hasonló vágyaim (nem, semelyik partnerem nem volt agresszív, a bdsm szexet el kell különíteni a "valóságtól") és nekem folyamatosan lenne emiatt egy hiányérzetem. Nem lennék együtt olyan férfival, akivel nem passzolnak a vágyaink.
aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%
Hagyjuk már a sok prűd embert. Ezekkel semmi baj nincsen, meg kéne érteni, hogy amíg valami mindkét félnek jó, az teljesen normális. Nem csak misszionáriusban lehet jó a szex, igenis fontos az izgalom.
aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

"Meg azt is szokta mondani, hogy azok az exei, akivel működött az ilyesmi az ágyban, azokkal mindig megszívta, mert idővel nem csak a hálószobában viselkedtek így vele, hanem azon kívül is, kéretlenül. Szóval azt mondja a barátnőm, hogy mellettem amúgy biztonságban érzi magát."


A csajodnak szakemberre van szüksége :/

aug. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!