Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők mik azok a dolgok amikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mik azok a dolgok amikkel 1 férfi kitud borítani titeket?

Figyelt kérdés

aug. 2. 18:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

- más nők lesése, flörtölések más nőkkel azt éreztetés hogy ő a no1 a párja meg a gyertyatartó, talonozás online stb

- alaptalan féltékenykedések, támadások esetleg agresszió

- jogtalan kritizálások, fikázások

- ha munkát csinálnak a szexből a nőnek(kimondatlanul kötelező leápolni, pattogni rajta, 600pózban csinálni és nem 5 perces hanem 1 órás vergődés mire végre meg lehet szabadulni. És aztán bevágja hogy és most jön a következő menet mkkor már azthitted megúsztad, de mégse...)

- mikor nem ő vagy az anyja főz rá hanem a párjának kell

- vagy pl "bocs nem érek rá mert szoliba megyek" majd később(ilyenkor elgondolkodom a szakításon is hogy ilyen férfi nekem ezerbiztos nem kell..)

- vagy nem tudod kifizetni a gázszámlat vagy lakbért erre megszólal hogy vett magának 50 ért cipőt, 40 ért cuccokat, 60 ért parfümöt, tetszem neked?

- lejáratás haverok előtt, a nőn obszcén vagy aljas poénkodások(szintén szakítást von maga után)vagy lejáratás a szülei előtt stb

- a nem tudom tervezek e veled, nem tudom mit akarok, legyen csak szexkapcsolat inkább(aztán ezek sírnak kúsznak másznak évekig is, mikor ki vannak dobva hogy hirtelen már meg a nagy ő lettem..)

- az eleinte ömlengés szerelmes maszlag ölelések puszik milliói rajongás, a később meg hátat fordítva alvás, kapcsold már ki a zenét, nem akar szexet, tipusu 180 foknyi fordulatok.

- gyerek házasságfóbia

- irigység elnyonás csúfolás gúny iróniák, ha a nő a szebb jobb ő meg kevésnek érzi magát.

- bénázások, pl kéne egy jó orvos vagy ügyvéd vagy autószerelő vagy megoldani ezt azt amazt, hát öö ö -ő nem ismer senkit nem tud semmit nem képes semmire de drukkol hogy te megoldod elintézed egyedül a mindent is.

Stb

aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
De jó, már vártam a kérdést, a pasis kérdés után. Ugyanazzal, amivel téged egy nő. Plusz ha el akarja tartatni magát velem, lelkileg vagy fizikailag bántalmazni akar.
aug. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha trehány, lusta, konfliktuskezelés helyett elzárkózik, megbízhatatlan.
aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%
Például azzal, hogy a magyar nyelv alapvető szabályaival (igekötők egybe- illetve külön írása) sincs tisztában, akárcsak te, kérdező.
aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Túl közvetlen. Sokat beszél.
aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Rendetlen, trehány, csak az a fontos amit ő akar, ha folyamat likeolgat mindenhol más nőket...
aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elmondom neki, hogy miylen problemam van (akar a kapcsolattal, akar amugy, teljesen NORMALIS HANGNEMBEN/STILUSBAN) es kozli, hogy hisztis vagyok, tulreagalom, nem is igy van, egyszoval nem validalja az erzeseimet.
aug. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha néz valakit, ezen lehet online vagy élőben. Én vagyok a párja!!! Ezt gyűlölöm.

A rápillantással nincs bajom.

aug. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 retektorta ***** válasza:
17%

"nem validalja az erzeseimet."

Kötnélek is ki a kutya mellé, az majd validálna.

aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
1. Te hol találsz ilyen proli balf*szokat? :D
aug. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!