Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyi ilyen férfi van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi ilyen férfi van itt?

Figyelt kérdés

Ha nők írnak ki kérdéstt, szétszedik.

De amikor egy férfi panaszkodik hogy nem kap puncit, akkor meg rájuk panaszkodnak hogy elérhetetlenek.



Nem veszitek észre, hogy undorítóan viselkedtek velük? 😄



júl. 21. 07:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

A leszavazást is vedd ide kérdező, az a másik ilyen. Ha kialakul a falka, akkor aki mást mond, azt szedik szét. :)


Egyébként igen, így van. Volt amikor üzenetben írt rám a kérdező, vagy én így válaszoltam, mert nem lehetett normálisan reagálni a folyamatos kötekedések miatt.

júl. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

1. Ez a beszéd.


Eléggé leesett itt a színvonal.


Csak azt nem értem, az ilyen "férfiak", akik kötekednek a nőkkel (de szó szerint minden kérdés alatt, legyen az bármi) azok vajon másik kérdés alatt miért sírnak egyöntetűen, hogy egy nő sem akarja őket? Vajon miért? ☺️😄

júl. 21. 07:14
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

1-es vagyok.


Értem amit írsz, és egyet is értek, de ez azért vegyes. Nézd meg a női válaszokat is, ott is a túlnyomó része férfiellenes, támadó, lekezelő. És itt most ne az igazságtartalmát nézd, hanem a stílust, hogy te ezt amúgy hallgatnád-e egy kapcsolatban.

A nők is nagyon agresszíven támadnak, csak ott kifinomultabb az alázás, de pont ezért nem lehet csak egyik oldalt elítélni, és itt nem játszik az sem, hogy a másik kezdte. Mindkét oldalnak van igaza.


"miért sírnak egyöntetűen, hogy egy nő sem akarja őket?"

Jogos. :) Talán mert nem szeretne senki sem balek lenni, és hallgatni ezt a keserű hozzáállást. De mondom, fordítva is ez van sajnos.

júl. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

3.


Durva, de én ezt ritkábban látom.

De sajnos a nőket mindenért szokás a mai napig alázni.


Ha nem dugta meg azért, ha megdugta azért



Engem is büntetett így a szomszéd srac, mert nem feküdtem le vele. A páromat elhordta mindennek, de milyen jogon is?

júl. 21. 07:30
 5/22 Antiszociális lény ***** válasza:
61%

"Ha nők írnak ki kérdéstt, szétszedik."


Általában bárhol bármit elég írnia egy nőnek, lesz egy olyan agyhalott aki szükségességének érzi egyből betámadni és írogatni neki mindenféle olyan dolgot amire valószínűleg nem is kíváncsi. Persze nem azzal baj, ha valaki normálisan próbál nyitni. A baj azzal van, hogy sokan erre képtelenek.


"De amikor egy férfi panaszkodik hogy nem kap puncit"


A legkevésbé sem vonzó aki emiatt nyíg, hogy jaj milyenek a nők, jaj milyen nagy az elvárásuk, pedig nekem alanyi jogon járna a punci.. szánalmas és visszataszító viselkedés.


Ami pedig azt illeti, hogy ki támad kit, az elég egyértelmű. Nőket becsmérlő kérdések mindennap vannak. Nem is egy.

júl. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

5. Nem akarom magunkat védeni, mi is tudunk beszólni.


De így van, ahogy írod.

júl. 21. 07:53
 7/22 anonim ***** válasza:
17%
Provokatív kérdés
júl. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%
7# mondja a 3pipás xd
júl. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%

ha a femináci nők nem ezt a fórumot használnák a bolsevik igéik hirdetésére, én sem kötekednék egy nővel sem, de egy ideje már ez a sport megy itt.

Olvasgatják, szerkesztgetik a női agymosást, és hirdetik az igét.

Normális embernek meg felkúszik ettől az idegrendszere, amikor ilyen párkapcsolat nélküli, lecsúszott trampli nők osztják az észt, hogy legyél jó feminista.

Aki nő normális kérdést ír ki, annak én igyekszem normálisan segíteni.

júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%

A napokban feltettem egy kerdest is nokent. Azon csodalkozom h se 40f se 38f incelkek nem irkaltak oda a hulyesegeiket. Fura felettebb fura!


De amigy eleg jellemzo amit irtal.

júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!