Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyi ilyen férfi van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi ilyen férfi van itt?

Figyelt kérdés

Ha nők írnak ki kérdéstt, szétszedik.

De amikor egy férfi panaszkodik hogy nem kap puncit, akkor meg rájuk panaszkodnak hogy elérhetetlenek.



Nem veszitek észre, hogy undorítóan viselkedtek velük? 😄



júl. 21. 07:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%

9 es mi van az incelkekkel???

Ok ugyan az csak pepitaban...

júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

7,9


Pont rólatok van szó. :)


Üdvözöllek benneteket.

júl. 21. 09:15
 13/22 anonim ***** válasza:
42%
9# szeretném ha linkelnél erre példát ugyanis nagyon úgy tűnsz mint aki szembe megy az autópályán és azon csodalkozik, hogy körülötte hogy van ennyi hülye :)
júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
59%

Egy anonim oldalon mégis honnan tudjátok minden egyes hozzászólóról megállapítani, hogy az milyen nemű? Ha valaki a nőkről merészel megfogalmazni egy olyan kritikát, ami nem tetszik, akkor az csak férfi lehet? Fordítva meg csak nő lehet?

Aki nem képes elviselni a kritikát, annak nem való ez az oldal. A nebáncsvirágok nyugodtan alapítsanak maguknak egy pc oldalt, ami csak abból áll, hogy egymás sebeit nyalogatják 0-24-ben.

Amúgy az meg érdekes, hogy én pont a kérdező álláspontjának az ellenkezőjét tapasztaltam. Ha egy nő kiír egy kérdést, akkor kapja az okosabbnál okosabb tanácsokat, meg hogy ő mindent jól csinált, biztos a férfi a hibás. Ha viszont egy férfi ír ki egy kérdést, akkor meg addig provokálják egyes hozzászólók, amíg a kérdező vissza nem szól, utána meg természetesen még őt állítják be hülyének.

júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%

Én egyetértek a 14-el.


Nő vagyok és én is úgy látom, hogy túlnyomórészt a nők kapnak hasznos válaszokat míg a férfiak általában az áldozathibáztatást kapják. Persze van fordítva is mert volt már rá több példa, hogy a nők lettek elhordva a sárga földig nők által mert még oda is írjak, hogy nőként írják a választ, de ha férfi megteszi (pipák mint rá utaló jelek) akkor le vannak pontozva. Meg természetesen sok férfi kérdező eléggé jó tanácsokat kap.

De általában mindig az a végeredmény, hogy a férfi a rossz (szexéhes, perverz, nagyravágyó, lusta here) ha kérdést ír ki.

Már én is megkaptam, hogy incel/férfi vagyok, sőt azt is, hogy irigy keserű uborka mert eltért a véleményem a többséggel. Az incelek/trollok mindig meg vannak lincselve, sőt már még a kérdés alapján eldöntik sokan, hogy provokatív, hamis és nem adnak tanácsot. Nagyon elfajult a helyzet a nők és férfiak között az évek során és minél tovább van itt valaki annál inkább harcol a másik neművel.

júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%

Ez a fórum egy szar. Először is, egy normális fórumon ha egy hozzászólást sértőnek találsz, akkor egy gombbal annak a felhasználónak az összes kérdését és hozzászólását eltülűntetheted, akkor is, ha anonim az illető.

Masodsorban az értelmetlen pontozási rendszer.

Harmadjában a moderáció teljes hiánya. A kitalált kretén kérdések felhasználóit 30 napra ki kéne zárni.

júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
49%

15 ha visszaolvasol par evet akkor az elejen rengeteg hasznos valaszt kaptak. Miben valtozzok aport ruhazat stilus mi az amit hagyjon el mi az alap a csajozashoz. Szak segitseg ha kell. Mentalitas gindolkodas valtas. Jo paran leirtak hogyan lettek sikeresek . Szerinted megfogadtak egyett is ezekbol? Tanultak belole?

Termeszetesen nem. Hiszemeg mindig itt vannak.


Magam reszerol 1x egy magat incelnek tarto pasival elmentem randira. Legszivesebben 2perc utan felaltam volna. Egyfelol a kinezeteben hazudott (mas kepet hasznalta) masfelol az a szenny ami omlott belole na az nem volt aemmi. A noken azapulta folyamatosan. Mikor kozoltem vele h en megis eljottem randira vele akkor nekem tamadt.

Hat soha tobbet...


Ha valaki keptelen tanuli a hibaibol az nem az az ember akivel en barmilyen kapcsolatot szeretnek.

júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
14. Ilyet ritkábban látok.
júl. 21. 12:44
 19/22 anonim ***** válasza:
58%

17


Sehol nem írtam, hogy kötelező lenne incelekkel randizni. Én arról "beszéltem", hogy annyira megy a gyűlölet oda-vissza, hogy még a normális férfiakat is összekeverik az incelekkel és hiába írja le mint kérdező, válaszoló, hogy nem incel, nem nézi le a barátnőjét stb. akkor is ellene fordulnak a válaszolók akik többnyire nők.

A múltkor volt itt ez a kérdés és neki álltak, hogy semmi köze a barátnőjéhez miközben van mert nem akarja, hogy tönkremenjen a kapcsolat, vagy valami baja legyen:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Igaz, le vannak pontozva, de akkor is a kérdezőnek kellett bizonygatni, hogy ő nem akar neki rosszat tanács helyett.


Nem normális, hogy majdnem minden kérdésben a férfiakat ekézik ok nélkül mert " a nőket el akarják nyomni" de azért egymást a nők szapulják nyugodtan míg a férfi tüstént szét van pontozva.


Ez az oldal semmit se ér mert teljesen más irányba ment el mint a segítségnyújtás és az nem más mint a két nem közötti háború.

júl. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
27%
Én még sosem kommenteltem/válaszoltam destruktívat, ellenben még életemben ennyi destruktív férfival nem váltottam üzenetet, mint itt. 44N.
júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!