Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok férfi miért pucsit be és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért pucsit be és hagyja hogy a nő lelkileg terrorizálja a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Két olyan haverom is van ahol a nő lelkileg irányítja és teljesen becsicskulnak. Normálisan nem is tudunk együtt lenni mint barátok mert állandóan megy a stresszelés hogy jajj lassan mennem kell mert vár engem a párom jajj fel kell hívnom, meg most nem érek rá mert ez van az van vele, de tudom hogy náluk ez egyfajta kényszer mert mikor a barátnőjük elutazott akkor érdekes teljesen nyugi volt nem volt hiszti, sokáig ráért még kocsival is elvitt ide vagy oda és sokkal nyugodtabbak voltak ..
júl. 23. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
A pina hatalma.
júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Mert ilyenek hogy becsicskulnak a punc!ért. Az a baj hogy sok családban minta ez hogy a férjnek kuss a neve,majd anyu mindent is tud hogy mi hogy legyen,mikor mi lesz,mindenről ő dönt és az ilyen családokban felnövő lányok ezt látják és ezt tekintik normálisnak és ők is majd eszerint a minta szerint akarnak működni feleségként. Az asszonyt idejében kell megnevelni bármilyen eszközzel,mert egy ilyen elnyomó kapcsolat teljesen kiheréli a férfit néhány év alatt és onnan már nincs visszaút.
júl. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Mert a férfi csak az agresszor lehet, felfogtad már végre?
júl. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1. Hát nagyon szomorú ha ennyi önkontroll nincs az ösztönei felett egy férfinek, így akkor eléggé csalódnék a barátaimban, pedig én is férfi vagyok lehet sok férfinek tényleg jó lenne a kémiai kasztrálás sokkal stresszmentesebb életük lenne
júl. 23. 18:06
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Most bedurciztál, mert neked nincs (vagy nem is volt még) nőd, és baromira ráérsz haverozni. Akinek van párja, az viszont nem non-stop a kis barijaival fogja tölteni az idejét, hanem a szerelmével.

Ez az élet, fogadd el.

Csajozz be és akkor majd te sem érsz rá hisztizni, hogy a Pista miért a párjával van, ahelyett, hogy veled lógna.

júl. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5. Látom fáj a igazság és jön a hiszti... volt nekem már barátnőm és nekem attól még ugyanolyan fontosak voltak a barátaim is, attól még hogy a párommal töltöm az időm nagyobb részét, ugyanúgy sok időt töltök barátokkal is mert barátok is fontosak.

Volt olyan nőm aki ezt elfogadta és volt olyan aki nem az mehetett...

júl. 23. 18:24
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Normális kapcsolatokat írtál le. Ha az ember kapcsolatban van, nem a haverkáit taxiztatja.
júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Én abszolút egyetértek veled kérdező, én csomó lány barátomra megsértődtem az évek alatt emiatt. Mert nekem az ilyen viselkedés úgy jön le, mintha kellene egy lelki szemetes, akivel elvan, de valójában az az egyetlen célja, hogy párt találjon, és a másik csak időt kitölteni van... Hát szerintem nagyon nem ez a barátság, hanem, hogy számíthatsz a másikra.
júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Lehet csak az van hogy nem vagytok már tinik, nem?
júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Savanyú a szőlő?
szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!