Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy haverozós férfi megváltozi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy haverozós férfi megváltozik, ha jön a gyerek?

Figyelt kérdés
Igazából csak kíváncsi vagyok véleményekre, de leginkább tapasztalatokra ezzel kapcsolatban. Tehát ha van egy férfi, aki a harmincas éveiben jár, de a haverjai és az italozás még mindig nagy szerepet tölt be az életébe, holott a párkapcsolatában nagyon figyelmes és szerető, házimunkát végez, főz, stb. Mondhatjuk úgy, hogy minden klappol, az egyedüli aggasztó dolog az a sok haver és, hogy ők még mindig fontos szerepet játszanak az életében. Ezt nem úgy értem, hogy nem lehetnek haverjai, hanem, hogy a korához képest számomra irreálisan fontos szerepet töltenek be az életében még mindig. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy volt-e már olyan férfi aki a gyerek után pozitívan változott e téren? Én őszintén nem hiszek benne.. köszi a válaszokat!

júl. 27. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kutyából nem lesz szalonna.
júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Nem hinném, persze lehet kivétel

De ahogy előttem is írták kutyából nem lesz szalonna

Sok lesz így a konfliktus

júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Neki ez az életstílus a szimpatikus. Erről nem igazán fog lemondani erre ne alapozz.
júl. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Alapbol a parkapcsolatban mar cissza kellet volna vegyen.. nekem ha volt kapcsolatom eleg ritkan ittam. Ha hetente vagy 2 hetente iszik a baratokkal az nem nagy baj.
júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Én ilyen vagyok, mindig fontosak a haverok. Olyan kapcsolat van közöttünk mindent megbeszélünk, szó szerint. Mindent tudunk/láttunk már egymás feleségeiből is. Szóval ha szar vagy az ágyban, vagy épp túl jó, az is szájra kap majd a haveri körben.
júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek miatt nagyon kevés férfi változik meg. Nem mondom, hogy kizárt, de erre nem lehet alapozni. A másik véglet, amikor a gyerek miatt kezd eljárni hazulról, későn megy haza, munkára hivatkozik stb. Sokan egyszerűen nem bírják elviselni a gyerekkel járó megváltozott állapotot, a sírást, rendetlenséget, és menekülnek otthonról.
júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Apukám 27 volt mikor én születtem, bár nekem anyukám is laza, csak ő sosem iszik. Két napos voltam, mikor anya zavarta el egy koncertre, amire a jegyet még akkor vették, mikor még nem tudtak rólam.😄 A barátaik szinte a második családom. Ráadásul én voltam az első gyerek a társaságban, szóval odavoltak értem. Rengeteg képünk van, az összes haverja nyakában ültem, játszottak velem, fogócskáztunk, stb, sokat vigyáztak is rám a szüleim barátai.

Mikor egy srác eléggé bántott engem, apu legjobb haverját hívtam fel, mert ő lakott a legközelebb, és tudtam, hogy segíteni fog. Apu most 47 éves, szinte minden barátja gyerekes már, mégis járnak össze, a gyerekeikkel mind jóban vagyunk, stb. Szóval ez pozitív is lehet azért.:)

(20L :D)

júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettő nem zárja ki egymást. Gyerekkel sem áll meg az élet. Sőt, kell is a szórakozás, te is nyugodtan engedd maj meg magadnak.
júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!