Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaje39 kérdése:

2 éve teljesen eltűnt a szexuális életünk. Ő a hormonokra fogja,nem kivanja. 50 hez közeli nők mennyire aktívak még,kívánják még a szexet? Én 42 férfi,parom 49

Figyelt kérdés
júl. 30. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha kívánják, akkor mi van? Ez a kettőtök problémája.
júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Igaza van az egyesnek. Ha azt írja 5 ember, hogy ilyenkor már nem szokás, akkor beletörődsz?
júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Eléggé aktívak meg fiatal vagy még hogy szex nélkül élj.
júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Mivel változó korban van, ezért ilyenkor csökken a nemi vágy. De egyébként a tünetek és annak erősségei egyénenként változóak. Úgy tudom lehet rá kapni gyógyszert, hogy visszajöjjön valamennyire a nemi vágy, de ebben nem vagyok biztos.
júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az életkor számít, hanem, hogy a párod már változókorban van-e. Amíg nincs, addig olyan, mint fiatal korában. Onnatól pedig: ld. 4. választ.
júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy valójában nem a hormonok miatt nem kívánja. Főleg, ha a testi közelség, bújás, kis gyengédség sem hiányzik neki.
júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
No és volt orvosnál, próbál tenni ellene?
júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A környezetemben élő 40-60 éves nők leginkább bárkivel és bármikor szexelnének... 🤣

49/F

aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

58 éves nő vagyok. Mindig kívánom a szexet a párommal. Szerinte "szexőrült" vagyok (jó értelemben). De nagyon sokat tesz is azért, hogy jó legyen vele nekem a szex.

Fantáziadús, lelkes, kezdeményező, gondoskodó, változatos vele a szex, mindig dicsér, hogy milyen szép és szexi vagyok, királynőnek érzem magam mellette, mindig hangúlyozza, hogy milyen nőies vagyok és hogy nem tud betelni velem.:)

aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És mit tettél az elmúlt két évben, hogy ne tűnjön el?
aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!