Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egy barátnőjével el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy barátnőjével el kezdett fogyókúrázni. Mit tegyek, hogy megkívánjam ilyen véznán?

Figyelt kérdés

Elvettem egy csodálatos nőt: teltkarcsú és mindenhol nagyon gömbölyű volt, ahol kellett. A világ legboldogabb emberének éreztem magam.

Az új munkahelyén az új barátnője bemagyarázta neki hogy "dagadt". El kezdtek fogyókúrázni. Folyamatosan feszült, és lassan teljesen elfogy. A hajdan hatalmas szép mellei mint egy kipukkant tejes-zacskó úgy lógnak, a feneke lapos és löttyedt lett. Mint embert szeretem, de képtelen vagyok megkívánni, számomra ő már nem nő. Nem érdekel ha esetleg van szeretője, de én nem tudok hozzányúlni - és nem is akarok.

Könyörögtem neki, hogy ne csinálja ilyen drasztikusan, de testkép-zavara van már, nem lehet vele beszélni.

Mondtam neki, ha nem hagyja abba, akkor a szomszéd nőt fogom szeretgetni - erre meg leparasztozott...

El fogunk válni szerintem, mert nem látok közös megoldási lehetőséget.



2019. ápr. 26. 08:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebben én sem látom megoldást sajnos. Ő hiába fogyott le, ha neked nem tetszik vékonyan. Válás...
2019. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, bár az én férjem kívánna engem teltkarcsún. Bezzeg ő le akar fogyasztani, mert a vékony lányok jönnek be neki.
2019. ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Mikor elvetted, azt fogadtad meg, hogy jóban-rosszban, betegségben-egészségben kitartasz mellette.

Te írod, hogy testképzavara van, ez is egy betegség. Komolyan el akarsz azért válni, mert nem áll fel rá?

Mióta tart ez az állapot? Igen, van, amikor már tényleg nem tudsz mit tenni, csak elválni, de rohadtul nem írtál részleteket.

2019. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
A barátnőd is beleesett abba a hibába, hogy úgy fogyott le, hogy közben semmi izmot nem szedett fel. Hiába fogy le, attól még nem lesz jó alakja, hisz a jó alakot az izmok adják. Mond neki, hogy ne fogyjon tovább, hanem inkább formásodjon, szedjen fel kis izmot.
2019. ápr. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes hogy ha a nő +10kg felszed akkor kövér disznó és jogos ha a pasi nem akar vele szexelni....ha fogy akkor tartson ki...mi a különbség a 2 változás között?
2019. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
#5-ös: szerintem egyik sem jogos, te erősen általánosítasz.
2019. ápr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Az a szomorú helyzet, hogy valószínűleg nem is neked akar tetszeni ezzel a fogyással...
2019. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Te tulajdonképpen csak a testébe voltál szerelmes? Tudom a lelki dolgot igyekszel ecserelni de mégis...
2019. ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Hát ja. Melleit fel kell varratnia, popsira meg kellene izmot építenie, mert azok adnának neki igazi formát.
2019. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én egy kirívóan értelmes szexi-bombit vettem feleségül.

Tettem ezt azért, mert rengeteg nő közül választottam a számomra tökéleteset. Megkaptam - és imádtuk egymást.

szinte minden nap úsztunk, kerékpároztunk, pingpongoztunk.

Tehát nem egy túlfolyt testű nőről beszélek.

Aztán jött az új melóhelyen egy "trendi" liba, és beleköpött a levesünkbe.

A nejem már egyáltalán nem szexi, és elég beborult lett agyilag is; nincs már más témája, mint a kalória-tábla.

A sok önmegtartóztatás miatt mindig frusztrált, dekoncentrált.

És igen: a bomba teste miatt (is) vettem el - van ilyen.

Eljutottunk odáig, hogy egyáltalán nem kívánom, mint nő számomra megszűnt létezni. Ha levetkőzik, akkor szinte taszít a ráncos teste.

Ha másnak akar így tetszeni, akkor tegye.

És akinek tetszeni akar (van ilyen?) az máris viheti, én egy percig nem tartóztatom!

Semmilyen vonzót nem találok már benne - sajnos.

És az a gond, hogy hiába hízna vissza, már egy életre oda vannak a mellei, az alakja stb.

Műcsöcs nem kell!

2019. ápr. 26. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!