Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon az miért lehet hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az miért lehet hogy a volt barátnőjével jobban bánt mint velem?

Figyelt kérdés
Azóta már engem is dobott, de engem egy pár hónap után, míg az előttem lévő barátnőjével évekig együtt volt. Azt mondta hogy engem kikötözne egy ágyhoz, és akkor nem tudnék menni sehova, vagy ha elvitt valahova mindig azt mondta hogy ő elrabolt. Azt mondta ilyeneket senkinek se mondott csak nekem, mert a volt barátnője felrúgta volna őt, ha ilyet mondott volna neki.
2019. ápr. 21. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Azért, mert te hagyod, hogy valaki így bánjon veled. Az exe pedig nem hagyta.

Azért is becsülte őt többre, mert nem úgy viselkedett, mint egy lábtörlő.

2019. ápr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg azt is mondta hogy a volt barátnőjének a karját se szorította meg, mint nekem.
2019. ápr. 21. 08:40
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Örülj, hogy vége. Az előző csaj jobban tűrte a hülyeségeit. El ne hidd, hogy vele jobban bánt.
2019. ápr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Én meg azt mondom, hogy megérdemlitek b*sszátok meg, hogy így bánnak veletek. Hónapokat töltesz el egy ilyen mellett, miközben százával rohangálnak a világban épeszű férfiak. Akkor meg ne panaszkodj!
2019. ápr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!