Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a férfiakról akiknek valamilyen formában van képe a volt barátnőjével? Akár megjelölve

Figyelt kérdés
Ha meg van jelölve is az adatlapjáról eltudja rejteni, amit meg ő tett ki azt letudná törölni.
2019. febr. 10. 13:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Azt gondolom, hogy a legtöbb pasi nem foglalkozik ilyen b..romsággal.

Én mikor összejöttem a párommal, ő azt se tudta, hogy pl akkor még az iwiw-ről hogyan kell letörölni a képeket. Meg teljesen elfeledkezett azokról a képekről.


Ha zavar mond meg neki, de ne keríts ennek akkora feneket.

2019. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem baromság. A szociális médiában senkinek se legyen fent az ex semmilyen formában. Vagyis ennek így kellene lennie.
2019. febr. 10. 13:14
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Fogd már fel kislány, hogy nagyon sokan nem foglalkoznak ilyennel, hogy ősrégi képek fent vannak róla, amin mások megjelölték.

De kívánom, hogy ettől nagyobb problémád az életben ne legyen, soha.

2019. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%

2ilyen nővel ismerkedtem a neten. Az egyiknek volt gyereke...nem akarta levenni mert az a gyerekel apjával van..(nekem úgy jött le,hogy a pasinál maradjon egy cérnaszálnyi esély) a másik véletlenűl hagyta kint állítólag de az is kiábrándító volt.

Hab a tortán figyelj!!!! Egy nő össze akart jönni velem,de kitett egy képet+kapcsolatbant egy másik pasival mert egy harmadik pasi zaklatta ,es ha velem mégsem lesz semmi akkor se zaklassa.

2019. febr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Miért ti szeretitek az aktuális párotokat az exével nézegetni az adatlapján?
2019. febr. 10. 13:20
 6/23 anonim ***** válasza:
34%

Az 1. és a 3. válasz is az enyém.

Leírtam, ő elfelejtette, de letörölte. Ennyi.

Leírtam, újra leírom, hozd fel, szépen a témát, lehet hogy ő is csak elfeledkezett róla.

De ne ronts ajtóstól a házba.

Mielőtt fantáziádba merülnél, kérdezd meg, hogy tud-e róla, hogy még van néhány kép fent róluk és hogy mi a szándéka vele.


Ennyire bonyolult lenne a kulturált hidegvérű kommunikáció?

2019. febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem szoktam a parom adatlapjat nezegetni honapokra vagy evekre visszamenoen.
2019. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Nem gondolok róla semmit.


Istenem már megint te :D

Nem normális,hogy kb.minden nap megkérdezed itt ezt

2019. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
64%
Akkor itt biztos mindenki úgy jött össze a pátjával hogy sose nézte meg a Facebook adatlapját.
2019. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%
Kit érdekel? Ezek csak szép emlékek. Soha nem érdekelt, hogy milyen képei vannak fent vagy mit csinál a közösségi médián. Nekem is biztos van fent képem valamelyik exemmel. Tényleg jó lenne már felfognod, hogy ez téged csak a saját önbizalomhiányod miatt zavar. Kb ugyan az a kategória, mintha az zavarna, hogy a legjobb barátnődnek vannak fent képei régi barátaival.
2019. febr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!