Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a férfiakról akiknek valamilyen formában van képe a volt barátnőjével? Akár megjelölve

Figyelt kérdés
Ha meg van jelölve is az adatlapjáról eltudja rejteni, amit meg ő tett ki azt letudná törölni.
2019. febr. 10. 13:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
63%

Istenem.. a törlést még megértem, de miért kéne elrejteni a megjelölt képet? First World Problem...


Amúgy csókolózos képek az ex-el, vagy mi? Ezt még valamennyire megérteném, de ha téged bármilyen közös kép zavar, pl. olyan is, ahol csak úgy egymás mellett állnak, akkor ez esetben te vagy kissé idegbeteg:D

2019. febr. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ahol egymás kezét fogják vagy átölelik egymást? Amúgy meg a legjobb barátnő teljesen más mint az akivel éppen kapcsolatban vagy.
2019. febr. 10. 14:09
 13/23 A kérdező kommentje:
Legyenek emlékek de azért ne a Facebookon. Az nem zavar ha egy cd-re kivannak írva a közös képek, de azért az internet az más.
2019. febr. 10. 14:10
 14/23 anonim ***** válasza:
90%

Így jár az, aki FB-on éli az életét, és a FB az Istene.

Hát kislány, saját magadnak okozod a problémákat.


Közölted vele a problémádat? Ő mit reagált rá? Vagy most egyenlőre csak saját magadat hergeled fel?

2019. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
56%

Van olyan, hogy pl. a férfi letörli a csókolózos, “romantikus” képeket, de mivel nagyon sok közös emlékük volt, pl. közös utazgatások, kirándulás, vagy közös kép barátokkak stb., ezeket meghagyja, szerintem ez teljesen érthető.


Olyan is van, hogy a férfi nem facebook-függő, nem frissíti az adatlapját rendszeresen, nem követi le, hogy hol-mikor volt megjelölve, ez is érthető. Facebook-inaktív embernél nem furcsállnám, hogy nem törölgeti vagy rejtegeti a régi tartalmakat.

2019. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Csak én azt tapasztaltam hogy aki ilyen az nem felejtette el a volt barátnőjét, mert sokszor beszélte őt nekem.
2019. febr. 10. 14:24
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Moral of the story:


Én töröltem le már közös képeket az ex-ről úgy is, hogy közben sokáig nem tudtam elfelejteni:-/

2019. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"mert sokszor beszélte őt nekem."


Hm, ez aztán a szép magyar mondat.


Pl. az a csaj, akit meg állandóan megcsalnak a pasik, akkor szerinte minden pasinak csak szexre kell a nő?


Az, hogy te mit tapasztalsz, az csak egy dolog, más meg mást tapasztal, pl. merőben az ellenkezőjét, mint te.

Na, erre varrjál gombot!


Én, mint leírtam az első válaszomban, pont a tiédnek az ellenkezőjét tapasztaltam. A párom, miután megtudta, hogy hogyan kell letörölni, letörölte. Ennyi. 6 éve együtt vagyunk.


Befejeznéd már végre a hisztidet?

2019. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Belőled is ex lesz hamarosan, ha így folytatod. És az nem zavar, hogy azt a farkat szopod, ami az ex nemi szervében volt?
2019. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
51%
Mindenki beszél néha az exeiről. Ez is tök természetes. Ezekből a tapasztalatokból lehet fejlődni egy kapcsolatban. Ahogy a poénosabb sztorikat is megosztom róla mondjuk a jelenlegi párommal, vagy azt, hogy mi volt benne a jó, mi volt benne a rossz stb. Így neki is könnyebb rájönni, hogy mondjuk mit is várok egy kapcsolattól vagy mi nem ment az előzőben. És teljesen oké, hogyha érdekli, hogy mi van az exével vagy eszébe jut néha. Mégis csak az élete része volt, és szeretheti mint embert. Ha valakit x évig szerettem és jó embernek tartom akkor igen is érdekelni fog, hogy jól megy-e a sora. De ez nem azt jelenti, hogy bármit is akarok tőle vagy nem vagyok teljes mértékben elköteleződve a jelenlegi párom mellett. Nagyon kislány vagy még ha ezeket nem tudod megérteni.
2019. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!