Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Rengeteget gondolkoztam azon hogy ha egy nő jobban szereti a férfit mint a férfi a nőt akkor a férfi ki használja és hülyének nézi? Mert én úgy gondolom hogy valamelyik fél mindig jobban szereti a másikat. De hogyha egy férfi kicsit jobban szereti a nőt akkor nem használja ki.


Nem tudom hogy ez mennyire igaz, nyilván nem mindenkinél de elég sok helyzetben szerintem igen. Vagy szerintetek milyen az a nő akire egy férfi fel néz és tiszteli és nem használja ki? Vagy ilyen nincsen igazából?



júl. 30. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Ez inkább személyiségfüggő. Ha egy paraszt, akkor mindenhogyan megpróbalja kihasználni a másikat, nemtől függetlenül.

Az is tény, hogy aki jobban szereti a másikat, az hajlamosabb alárendeltebb szerepet felvenni.

júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 így igaz!
júl. 30. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem beállítottság kérdése is, nem mindenki tud olyan mélyen szeretni, vagy legalábbis nem mindenki mély érzésű vagy nem tudja jól kimutatni az érzelmeit. Ez lehet neveltetés, korábbi kapcsolatok miatt. De szerintem az a tisztességtelen ha valaki nem vagy csak kicsit szereti a másikat a másik féllel szemben, illetve ha még ki is használja.
júl. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 az ugyan szerintem nen tisztessêgtelen, ha nem szereti annyira, csak amennyire ő tud szeretni.

A többi viszont tênyleg kihasználás.

júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve kuka az a kapcsolat, ahol éreztetik veled, hogy ki lehet használni, mert te jobban szeretsz.
júl. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet mérni a szerelmet kérdező és senki nem éli át egyformán az érzést. Millió dologtól függ, hogy ki hogyan érez, vagy hogyan áll az egészhez. Az a lényeg, hogy szeressék és tiszteljék egymást!
júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!