Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40+ anyák, feleségek: hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ anyák, feleségek: hogyan viselitek hogy az alakotok miatt (hízás, ernyedtség) a párotok már abszolút visszautasít, nem kíván? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A 3 gyerek előtt “jó nő” voltam, és tetszettem a pasiknak, de az egyéb problémáink mellett most szembesített a férjem azzal, hogy undorodik (!) tőlem mert van rajtam +15 kiló… és hát nem úgy nézek ki mint 20 évesen… Full stresszes munka, időhiány, pajzsmirigy alulműködés és társai, ezek mind felelősek a hízásért, tisztában vagyok vele. Az étkezésben is behúztam a féket, és mozognék is, csak egy autóbaleset miatt most meg is sérültem. Nehéz elfogadni azt, hogy most már abszolút nem közeledik -mondjuk eddig sem volt egy hősszerelmes-, és megbékélni azzal, hogy “egy ostoba, gusztustalan disznó” vagyok. Pedig szerintem nem vagyok az: szép a bőröm, a munkám miatt minden nap csinos vagyok, szépek a lábaim, stb., inkább csak molettnek mondanám magam. A hasam totál szétment a nagysúlyú babák miatt, de egyébként nincs problémám. Nem tudom meddig lehet elviselni ezt a szeretettelen, rideg, utálkozó környezetet… Ti ezt hogy éltétek meg? Elfogadtátok? Változtattatok? Visszatért valahogy az intimitás, meghittség? (párterápia, megcsalás kizárva) Hogy tudom azt kezelni, hogy kész, vége, lehúzhatom a rolót? Vagy nem? Teljesen padlón vagyok…

aug. 1. 10:35
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
Kérdező: nyiss más férfiak fele, akik értékelni tudnak.
aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Amíg nem válunk el, addig nem kacsintgatok másfelé, nem tudnék tükörbe nézni… Nem ezt fogadtuk meg.

Nagyon nehéz minden nap szembesülni azzal, hogy keresztülnéz rajtam, napok óta hozzám se szól… ha kérdezek vmit nem válaszol. Még azt sem mertem felvezetni -az ügyvéddel való konzultáció után- hogy üljünk le egy kávé mellett valahol és beszéljük át a dolgainkat. Egyszerűen röhej, hogy már ehhez is gyűjtenem kell a bátorságot. Amolyan vihar előtti csend van. Félek a robbanástól… bármikor bekövetkezhet.

aug. 11. 19:11
 33/34 anonim válasza:
Szeretnél róla beszélni?
aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
33 as nagyon poènosnak tartod magadat. Hidd el hogy nagyon rossz erzès hogy egyszercsak nem szoʻl hozzàd a pàrod.
aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!