Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40+ anyák, feleségek: hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+ anyák, feleségek: hogyan viselitek hogy az alakotok miatt (hízás, ernyedtség) a párotok már abszolút visszautasít, nem kíván? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A 3 gyerek előtt “jó nő” voltam, és tetszettem a pasiknak, de az egyéb problémáink mellett most szembesített a férjem azzal, hogy undorodik (!) tőlem mert van rajtam +15 kiló… és hát nem úgy nézek ki mint 20 évesen… Full stresszes munka, időhiány, pajzsmirigy alulműködés és társai, ezek mind felelősek a hízásért, tisztában vagyok vele. Az étkezésben is behúztam a féket, és mozognék is, csak egy autóbaleset miatt most meg is sérültem. Nehéz elfogadni azt, hogy most már abszolút nem közeledik -mondjuk eddig sem volt egy hősszerelmes-, és megbékélni azzal, hogy “egy ostoba, gusztustalan disznó” vagyok. Pedig szerintem nem vagyok az: szép a bőröm, a munkám miatt minden nap csinos vagyok, szépek a lábaim, stb., inkább csak molettnek mondanám magam. A hasam totál szétment a nagysúlyú babák miatt, de egyébként nincs problémám. Nem tudom meddig lehet elviselni ezt a szeretettelen, rideg, utálkozó környezetet… Ti ezt hogy éltétek meg? Elfogadtátok? Változtattatok? Visszatért valahogy az intimitás, meghittség? (párterápia, megcsalás kizárva) Hogy tudom azt kezelni, hogy kész, vége, lehúzhatom a rolót? Vagy nem? Teljesen padlón vagyok…

aug. 1. 10:35
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
19%

"Mit lehetne tenni?"


Mit, mit??? Sportolni és diétázni. Otthon is lehet mozogni, van egy rakat videó a yt-on.

aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen én is úgy érzem, hogy innen nincs tovább: ezen az sem segítene ha varázsütésre újra vékonyabb lennék. Aki paraszt az mindig is az marad, nem tudom miért nem vettem észre az elején…

A mozgásban biztos, hogy partner -vigyáz a gyerekekre max míg én futok- meg ő maga is ledobott fél év alatt egy tízest az időszakos böjttel… de attól még hogy neki működik, nem kellene a másiktól is elvárni ugyanezt.

Vki kérdezte mire van ilyen nagy pofája: jól keres -persze rajtam spórol, de ez most egy másik téma- és azt hiszi azzal minden le van tudva. A pénz, a számol az isten. Én -meg a gyerekek- csak viszem a pénzt, pedig teljes munkaidőben dolgozom… Na mindegy.

Nagyon rosszul esik, hogy itt tartunk.

aug. 1. 15:47
 13/34 A kérdező kommentje:

Fittséghez még:

Mindhárom gyereket hordoztam, napi 2-3 órát, és szoptattam 6 évet…

A munkámban is reggel 5-től délután 3-ig gyakorlatilag rohangálok, le sem ülök. A stresszevés és társai valóban károsak. Abszolút. Meg a szeretethiány. A mellőzöttség. Erre vagyok kiváncsi, hogy ezt hogy bírjátok. Hogy lehet így élni?

aug. 1. 15:52
 14/34 anonim ***** válasza:
14%

"meg ő maga is ledobott fél év alatt egy tízest az időszakos böjttel… de attól még hogy neki működik, nem kellene a másiktól is elvárni ugyanezt."


Ő legalább megerőltette magát... Neked csak kifogások vannak.

aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0%
De miert kellett igy harom gyereket bevallalni? Ne mondd mar nekem, hogy ezt evek alatt nem vetted eszre rajta, hogy ilyen jellem.
aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet tenni? Elvánni ettől a bunkótól osztott felügyeletet kérve, így minden 2. héten munka után lesz időd mozogni is. Ő meg megtanulja milyen 3 gyerekkel egyedül lenni. Oldja meg az ő hetén. Ő választotta.
aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Ennek annyi hidd el, szabadulj meg tőle különben ilyen légkörben fogsz megöregedni. Lehet a stressz is betesz neked amit mellette elszenvedsz, sajnos az is gátolja a testet a fogyásban:

[link]

aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ide! Ha 15 kg miatt így vélekedik rólad, ő egy hulladék és nem veled van baj.
aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Most komolyan; ha minden férfi elválna a feleségétől mert van rajta a szülés után x kiló, akkor tönkremenne a házasságok 80%-a? Tisztában vagyok a hibáimmal és nem mentegetem magam. Amint felépülök ebből a balesetből szeretnék mozogni. De nem erre kerestem a választ, hanem arra, hogy tettétek túl magatokat azon a sokkon, hogy többé nem kívánnak, kész, vége, lehúzhatod a rolót? Nem érzem így, nem érzem jogosnak és dühös vagyok!
aug. 1. 22:20
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Most padlón vagy, de nem kell lehúznod a rolót. Fogd fel úgy, hogy kaptál egy esélyt az újrakezdésre. Én úgy tettem túl magam rajta, ahogyan egy korábbi válaszoló már javasolta is neked. Beadtam a válókeresetet, váltott gondozást kértem, kis hezitálás után. A gyerekek már elég nagyok, megbeszéltem velük és ők is ezt akarták. Azokon a heteken, amikor az apjukkal vannak magammal foglalkozok. Van időm edzeni, élni, randizni és új párkapcsolatom is lett azóta. Soha ilyen jó formában nem voltam, mint amióta elváltam. Ezt értve fizikailag és lelkileg is. Boldog vagyok. Te is az leszel, csak tedd meg magadnak azt a szivességet, hogy magaddal foglalkozol.
aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!