Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri még egy utolsó esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri még egy utolsó esélyt adnom?

Figyelt kérdés

A párommal nagyon sokat veszekedtünk, apróságokon főleg. Nagyon szeretem, de tudni kell róla hogy kontrolláló, nem mondhatok nemet, ha nem veszem fel a telefont (vagy le van némítva) fenyeget, stb.stb.(Gyerekünk is van, hamarosan 4 hónapos) Többször is megütött, megvert még terhesen is, családomat abszolút nem tiszteli. Nagyon sokszor próbáltam elhagyni de valamiért sosem ment.. folyton azt mondta megváltozik, sosem bánt többet, de azért én is tudjak csendben maradni mert sokszor én provokálom/provokáltam ki a verést.. tudom hogy ez nem így van

De egyszerűen nem tudok rá haragudni, jelenleg két hete nem vagyunk együtt, (megint csak megvert, úgy hogy etettem a gyerekünket közben) azt mondtam befejeztem, több verést nem

viselek el, de elkezdtem vacilálni, talán most összejöhetne a dolog? Úgy látom mintha tényleg megbánta volna a dolgokat, és változtatni szeretne.. Tudom a gyerekem jó léte a legfontosabb de most kettőnkről szól ez a kérdés. Szerintetek megér még egy esélyt a dolog? Lehet most tényleg megváltozik? Egyébként 1,5éve vagyunk együtt:)



júl. 27. 21:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Már második hete külön vagyunk, de folyton próbál a babára hivatkozva hívogatni és beszélgetni.. én nem akarok. Hogyan tudnám kizárni az életemből? Teljesen ugye nem tudom gyerek miatt, de legalább amennyire kilehet..
júl. 28. 09:14
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha ezek után te még gondolkozol hogy vissza menj e hozzá akkor meg is érdemled hogy napi szinten verjen. Plusz előbb vagy utóbb a gyereket is fogja verni csak legyen akkora hogy vissza szóljon neki. Szerinted ez normális? Sőt én bíróságra vinném a dolgot távoltartásit kérnék és kizárólagos gyerek felügyeletet. Egy ilyen embernek én nem adnám a kezébe a gyereket.
júl. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
3 Még bármi lehet. Az illető pszichiátriai segítséggel biztos tudna ezen változtatni.
júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Persze, békülj ki vele és várd meg, amíg a gyerekre is kezet emel!!!
júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
14 Nem mindenki esik vissza. Lehet példákról hallani néha,de most hirtelen egyet se tudok írni. Sosem szabad azt mondani, hogy “soha”.
júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A lepontozástól még nem tud megváltozni a véleményem
júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!