Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri megtennem az utolsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri megtennem az utolsó lépést a lemondás felé?

Figyelt kérdés
Meg tudnám tenni az utolsó lépést,hogy beletörődjek,soha meem lesz barátnőm.Megéri a felszabadulás vagy reménykedjek életem végéig?
2015. ápr. 26. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van egy haverom aki lemondott róla, nem értem, miért meg hogy hogyan csinálta. De legalább nem idegeskedik a punci miatt.
2015. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
ne engedelmeskedj a punci delejes csábításának!
2015. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is majdnem lemondtam, de úgy látszik a helyzet megváltozott..szóval neked is van esélyed :)
2015. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezt nem te döntöd el.A reménykedés ösztönös dolog,nem döntés kérdése.

Ha ma feladod és holnap egy gyönyörű eladó lány flörtöl veled a boltban a remény automatikusan újjáéled.

2015. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én már lemondtam róla... De még mindig szeretnem ha lenne es nezegetem is a lanyokat... De ha lehetoseget latok valakiben akkor mondom magamnak hogy úgysem tudnam neki megadni ami kell es nem is ismerne meg... Es így mar el is tunik az erzes... Tudom rossz hozzaallas, de jobb ez így... Senkinek nem leszek terhere.
2015. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valamiről lemondani? Nem is értem...

Amúgy meg szerintem nem vagy jövőbe látó, de ha mégis, akkor keress fel, kíváncsi lennék néhány dologra a jövőmből.


Szóval nem tudhatod, hogy soha nem lesz barátnőd, kivéve akkor, ha már a halálos ágyadon fekszel. Na igen, akkor már közel biztosra állítható, hogy nem lesz barátnőd.


De feltételezem csak egy bepánikolt huszonéves vagy, vagy még annyi se. Nyugodj meg, idővel eljön az, aminek el kell jönnie, addig használd a kezed.

2015. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#5: bocs, ez nem helyes, hogy ilyet mondok, de nagyon hülye vagy
2015. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Soha nem fog flörtölni velem senki.A remény soha nem éled újjá ha most lemondok.
2015. ápr. 26. 22:51
 9/14 anonim ***** válasza:

#8: neked is bocs, te is hülye vagy...ha van pénzed pszichológusra/kineziológusra, akkor ne sajnáld, ha nincs, akkor meg gyűjts rá


Nincs rosszabb érzés annál, mint hogy hülyén haljon meg az ember.

2015. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért akkor mégis mit csinaljunk.. Ha nem kellunk senkinek annak oka van.. Akkor minek eroltessuk ra magunkat valakire.
2015. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!