Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri megtennem az utolsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri megtennem az utolsó lépést a lemondás felé?

Figyelt kérdés
Meg tudnám tenni az utolsó lépést,hogy beletörődjek,soha meem lesz barátnőm.Megéri a felszabadulás vagy reménykedjek életem végéig?
2015. ápr. 26. 22:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Megéri,sokkal jobban tudsz másra koncentrálni,és nem veszi el az eszed nagy részét...

Én már lemondtam róla,mert pontosan tudom,hogy nem lehet soha barátnőm sajnos... :/

A nők levegőnek néznek,vagy kinevetnek.Szóval nem sok értelme van így reménykedni benne,mikor egynek sem tetszettem még soha életemben.Mármint nyilván amiről tudnék is...

Viszont mióta beletörődöm egyre jobban megy a nők kiiktatása a figyelmemből,és sokkal jobban is érzem magam,mióta leraktam ezt a terhet a vállamról.

Előtte iszonyatosan éreztem magam,görcsöltem rajta,minden bajom volt.Azóta ez megszűnt,a tanulásra 1000x jobban tudok koncentrálni,illetve a szakmámra is.

23/F

2015. ápr. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jól van, akkor srácok sajnáltassátok magatokat ;) Tenni kell érte, ha akartok valami, de persze sokkal egyszerűbb lemondani róla.

Jól jegyezzétek meg, ilyen hozzáállással sosem lesz belőletek FÉRFI. És miért nincs barátnőtök? Pont az ilyen hozzáállás miatt, mert a nőknek nem ilyen könnyen feladok mindent típus kell.


Én is 23 éves vagyok, nem voltam még nővel, és kit érdekel? Biztos megvan az oka, majd vagy lesz, vagy nem. De nem lehet előre tudni, hogy mit hoz a jövő, akkor meg hova ássam el még magamat ilyen fiatalon?


Nagyon hülye felfogással rendelkeztek ti, de hát ez már a ti bajotok, nem az enyém, az én életem köszönöm szépen rendben van, és nem foglalkoztat, hogy mikor lesz barátnőm. Úgyis lesz, és úgyse lehet tudni milyen lesz a jövő.

2015. ápr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Amúgy is a saját tapasztalataim szerint pont ez az életkor az, amikor jó, ha nincs egy plusz ember az életedben, akivel foglalkozni kell, mert így kiélheted azokat a 'vágyaidat', amit ha nővel kéne foglalkozni, nem tudnál.

Mivel hogy így sokkal több időd jut mindenre: tanulni, játszani, hobbi, bármi...


A jó oldalát kell meglátni a dolgoknak, nem a legrosszabbat.

2015. ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Teljesen lemondani nem éri meg, de szerintem érdemes kicsit szüneteltetni a dolgokat, és valami új hobbiba belekezdeni.
2015. ápr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!