Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek megéri kérni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri kérni egy utolsó találkozást?

Figyelt kérdés
Egy 10 éves se veled se nélküled történet többszöri újrakezdéssel szakítással. A legutolsó szakítás (ezúttal tényleg végleges) úgy történt, hogy felregisztrált társkeresőre de lebukott. Nem érdekelte. Mindenkivel megbeszélte (haverok) csak velem nem. Azóta kerül engem. Szerettem volna egy normál lezárást. Nem vagyunk már tinik. Ő elmúlt 40 éves. Az eset óta már eltelt több hónap. Mindennap sírok, kivagyok idegileg,hogy gyakorlatilag egy senkinek kezelt és így lett vége. Úgy érzem akkor tudnék megnyugodni ha lenne még egy beszélgetés amikor elbúcsúzunk egymástól. Mit gondoltok erről?

#szakítás #búcsú #Korrekt lezárás
2020. aug. 5. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Azt hogy neked komoly mentális problémáid vannak és erősen kapcsolatfüggő lehetsz.
2020. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kapcsolatfüggő. Épp ellenkezőleg. Az mentális probléma ha az ember ennyi év után szeretne egy korrekt lezárást? Bocs hogy nem vagyok egy érzéketlen tuskó és megvisel.
2020. aug. 5. 13:20
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
A szakítás után több hónappal mindennap sírni az igen, valamilyen bajra utal nálad. Minden hosszabb kapcsolat lezárta után van egy gyászidőszak, de neked ebből már bőven kifelé kellene tartanod, ehelyett még le sem zártad magadban.
2020. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle bántó szándék nélkül azt javasolom, hogy ahelyett, hogy ebből a szarból megpróbálnál várat építeni, inkább egy pszichológustól kérj időpontot. Rád fér, elég komoly kötődési problémákra utal az, hogy ehhez képes vagy így ragaszkodni.
2020. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert mivel lenne jobb? Segítek, semmivel. Magadat győzködöd, meg vetítesz, amivel csak a gyógyulás kezdetét odázod.

Egyértelmű a szitu, nem szeret, igazából nem ragaszkodott eddig sem soha (különben nem nyiti-csuki játék lett volna az egész), azt akarja, hogy békén hagyd. Mitől lenne jobb, ha ezt az arcodba mondaná?

2020. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Már rég vége, csak nem akartad tudomásul venni.

Egy felnőtt nő lerázza magáról, mint kutya a vizet, és továbblép.

.

Te márt nem ehhez a trógerhez ragaszkodsz, hanem a magányt bírod nehezen,

és azt, hogy megaláztak.


Csapd az élettapasztalataid közé, lépj át rajta, és kezdd el végre a felnőtt életedet.

Hajrá!

2020. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen könnyen s jól lezárni valamit csak öröm...ne szenvedj már s sz@rd le, lépj tovább, regizz te is valahova, aztán tessék randizni...
2020. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt kis túlzással írtam, hogy mindennap sírok. De nem vagyok még túl ezen és kellene egy korrekt búcsú. Olyan ez mint amikor meghal valaki akkor tud elkezdődni a gyászmunka ha eltemették tisztességgel. Ha pl eltűnt az illető de lehet tudni hogy meghalt akkor a hozzátartozó nem tud lelki békére lelni.
2020. aug. 5. 13:39
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tedd a motyóját egy dobozba s ásd el, koszorúzd meg...
2020. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem értitek a lényeget.
2020. aug. 5. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!