Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kérlek valamelyikőtök segítsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek valamelyikőtök segítsen, főleg ha lehet akkor a saját történetével! Megéri? (persze csak ha már megesett ilyesmid)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, fiú. Nyári szünet van, és az új középiskolámba készülök, tulajdonképp úgy hogy megismerem az embereket. Az egyik lány kirívóan megfogott a személyiségével, és május eleje óta, minden este beszélgetünk, szép dolgokat írunk egymásnak, sőt még a padtársam is ő lesz. Találkoztunk is már, és kissé kezdem úgy érezni hogy szeretem. Ő se vonakodik, hasonló dolgokat tesz mint én vele, max. a gondolatai meg a véleménye a fejében a rejtély. Tételezzük fel hogy sulikezdés után nem sokkal összejövünk. A fő kérdés: Megéri ezt tennem a pad/osztály-társammal, mert hogyha szakítunk milyen lesz az úgy folyton mellette és vele? SOS..

2013. júl. 25. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezt az osztálytárssal ne dolgot... Szerintem baromság. Ha tetszetek egymásnak hajrá. Aztán tudni kell kezelni a helyzetet.
2013. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Megéri. :)

Velem ilyesmi volt. Gimi elején, évkezdőtáborban összejöttem az osztálytársammal. Igazából nem volt hosszú kapcsolat, csak egy futó kaland. Pár napig tartott és persze utána az egész osztály értesült mindenről, mikor összevesztünk. Egymás fejéhez vágtunk pár hülyeséget a suli közepén, oké, ez gáz volt. Na, de a lényeg, hogy jó barátok maradtunk. És így dupla annyi idősen szép emlékként maradt meg bennem. :)

2013. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megéri hát. Nyomassad. Csak ne legyél ilyen cinkes nyálgép, úgy viselkedj meg úgy beszélj vele, h ne legyen gáz ha később kitálal a suliban.
2013. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megéri persze :) De csak akkor, ha tényleg komolyan gondolod! Személyes véleményt, tapasztalatot kértél hát tessék. Megkezdődött a gimi nekem is 14 évesen szept. 1-én és rá 8 nap múlva összejöttünk, most leszünk végzősök, és hamarosan 3.évforduló :) vágj bele!

18/F

2013. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem megéri! De csak akkor ha ezt az egészet komolyan gondolod!
2013. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb megérte, gólyatábortól 4 hónapig voltunk együtt, utána még kb 2-3 hónapig volt szar, de ez én vagyok :P 14/L
2013. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!