Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri még egy utolsó esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri még egy utolsó esélyt adnom?

Figyelt kérdés

A párommal nagyon sokat veszekedtünk, apróságokon főleg. Nagyon szeretem, de tudni kell róla hogy kontrolláló, nem mondhatok nemet, ha nem veszem fel a telefont (vagy le van némítva) fenyeget, stb.stb.(Gyerekünk is van, hamarosan 4 hónapos) Többször is megütött, megvert még terhesen is, családomat abszolút nem tiszteli. Nagyon sokszor próbáltam elhagyni de valamiért sosem ment.. folyton azt mondta megváltozik, sosem bánt többet, de azért én is tudjak csendben maradni mert sokszor én provokálom/provokáltam ki a verést.. tudom hogy ez nem így van

De egyszerűen nem tudok rá haragudni, jelenleg két hete nem vagyunk együtt, (megint csak megvert, úgy hogy etettem a gyerekünket közben) azt mondtam befejeztem, több verést nem

viselek el, de elkezdtem vacilálni, talán most összejöhetne a dolog? Úgy látom mintha tényleg megbánta volna a dolgokat, és változtatni szeretne.. Tudom a gyerekem jó léte a legfontosabb de most kettőnkről szól ez a kérdés. Szerintetek megér még egy esélyt a dolog? Lehet most tényleg megváltozik? Egyébként 1,5éve vagyunk együtt:)



júl. 27. 21:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom eldönteni, hogy a kérdés komoly-e vagy csak valaki szórakozik.


Ha azok után, hogy terhesen megvert, te még új esélyt akarsz adni, akkor nagyon nincsenek rendben a dolgok nálad.

júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg igaz, akkor inkább egy pszichológusnak kellene esélyt adnod, de sürgősen...
júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus kérdező, dehogy fog megváltozni. 1,5 éve vagytok együtt, a gyerek 4 hònapos? Konkrétan ismerkedés fázisban voltatatok mikor terhes lettél? Vicc kérdés? Vagy ennyire butus naív vagy? Aki ráadasul nem tiszteli önmagát, hisz ki az aki ennyi megalázást elvisel?
júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez most csak vicc? Eszedbe ne jusson, az ilyen nem változik, csak most nyalizik neked.

És ha a gyereket is verni fogja, mert nem azt csinálja amit mond?

júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig verni fog. Sose áll le. 41f
júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha kicsi friss levegőt szívnál, majd elolvasnád a kérdésedet, mintha egy idegen írta volna. És ha azt mondod, hogy ez normális, szeretet teljes emberi kapcsolat, és igen, hát ez a drága jó férfi, csak biztosan rossz passzban volt másfél évig folyamatosan, de bizonyára megváltozik most egy csettintésre, és minden happy lesz, hát akkor kérlek vonulj be önként egy pszichiáterhez, mert ide már a pszichológus is kevés lesz.
júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Menthetlen vagy.
júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt most tényleg komolyan kérdezed, akkor a gyereket sürgősen add örokbe normális embereknek, aztán felőlem visszamehetsz kinyíratni magad.
júl. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Life was good, ....


Majmos meme jutott eszembe.


Ne menj vissza!


Ez egy szadista állat!

júl. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

A gyerekedre gondolsz ilyenkor?Azt akarod, hogy így nőjjön fel, hogy ezt nézze, hogy apuci anyát állandóan veri?Mert gondolom te ezt élvezed azért vagy még mindig vele, de itt már nem csak rólad van szó, hanem a gyerekedről is.


Állj már a sarkadra és költözzetek el a babával!!!!

júl. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!