Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meghívnád a párod a szalagavat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívnád a párod a szalagavatódra ha. ( többi lent)?

Figyelt kérdés
ő nem hívott az övére?
2010. nov. 1. 13:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ez furcsa... főleg, ha másokat viszont meghívott a szülein kívül. Lehet nem hívnám meg, viszont akkor meg rossz lenne ott nélküle. Szerintem kérdezz rá, miért nem hívott meg annak idején, ha valami h*lye választ ad, te se hívd meg. Ha jó oka volt, akkor viszont szerintem neked is jobb, ha veled van egy ilyen fontos eseményen.
2010. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én meghívnám. DE azért az érdekes, hogy soha sehova nem hív el. A szalagavató esetében arra is gondolnék, hogy lehet nem szereti, ha nézik tánc közben vagy nem szeret szerepelni.

Így viszont, tényleg valami nem működik köztetek. Lehet szégyell téged, nem tudom..Beszéld meg vele nyugodt körülmények között.

2010. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
De ha így van, akkor mért nem rejteget a lakásban? akkor ki se menne velem az utcára, vagy nem?:(
2010. nov. 1. 13:52
 14/20 anonim ***** válasza:
86%
ha csak a ti utcátokon sétálgatok akkor Ő van biztonságban,ha csak a másik szerelme az Ő utcájában lakik vagy attól fél, ha elmenétek vaéahová össze futhatok valakivel valakikel?!:(
2010. nov. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
ez egy kicsit furcsa, de köszönöm :D
2010. nov. 1. 14:05
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

szülei nem utálnak? még az lehet egy ok...

vagy náluk, hogy működik a meghívó? mert nálunk a suliba 1 ember kap 8db-ot és azt ossza be ahogy akarja és azért csak a család az első. Vagy amit előttem említettek, lehet zavarba lenne, ha előtted kéne táncolnia.

De tényleg az is lehet, hogy szégyel. Barátainak bemutatott már? Közösségi oldalon van nála rólatok kép? 17/L

2010. nov. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Senki sem ismer az ismeretségi köréből..Én azt értem, ha mondjuk korlátozva vannak a meghívottak, de én a mindenféle unokatestvér helyett a páromat hívnám inkább:S
2010. nov. 1. 14:27
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hívnám meg!Légy óvatos vele.Szerintem egyszer lesd ki hogy kikkel találkozik.Azért különös hogy nem mutatott be a barátainak.Légy résen!!!!!
2010. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Megmagyarázza, vagy hagyod magad hülyíteni olcsó kifogásokkal? Nem mindegy. És nem bántásból mondom.
2010. nov. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ne hari az utcás vagyok!:)

Azt akartam neked mondani, hogy:hol szoktatok sétálgatni?netán csak a t6e házad körül vagy Ő hozzá is szoktatok menni?ha úgy érzed, hogy inkább a te környéketeken vagytok akkor szerintem nem akar senkinek be mutatni/barát/vagy nem akar valakivel össze futni/lány/!remélem érted?:)

2010. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!