Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a férjemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a férjemet visszaszoktatni a ház körüli tennivalókra, esetleg a házimunkákra?

Figyelt kérdés

Hosszú ideig éltünk együtt gyerek nélkül, minden házimunka közös volt, soha nem volt ezzel probléma. Miután jöttek a gyerekek, én maradtam itthon, majd elköltöztünk lakásból házba, ő pedig maradt a regi munkahelyén, amihez sokat kellett ingáznia, sokat volt tőlünk távol, így megtanultam mindent nélküle intézni, csinálni. Lassan 1 éve viszont váltott új munkahelyre, ahol van HO és havi 1* kell csak bemenni. Azóta valami borzasztó az itthoni helyzet. Nem tud mihez kezdeni a szabadidejével. Itthon semmit nem csinál, csak a rumlit és a koszt, majd látványosan szenved, hogy halálra unja magát. Gépezik, olvasgat, alszik, de ha felvetem, hogy pl mosogasson el, akkor nagyjából úgy néz rám, mitha ufót látna. Ha csinál is valamit, azt úgy mintha soha életében nem csinálta volna. A gyerekekhez nincs türelme, azt mondja így túl tömény neki az egész, de be se megy dolgozni, mert akkor a főnök furának talalná, hogy pont egy 3 gyerekes apa nem kap a HO lehetőségén.

Hogyan szoktassam vissza a mindennapokba? Eleinte azt hittem, majd magától felveszi a ritmust, de ez csak egyre rosszabb!


júl. 22. 08:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kiábrándítóbb, mint egy önállótlan, lusta férfi, akivel gyerekszinten kell kommunikálni. Kizártnak tartom hogy ne vennék maguktól észre a feladatokat, egyszerűbb telibeszarni, mondván majd úgyis megcsinálja a cseléd asszony. Van amelyik olyan sunyi, ha megkéred csináljon meg valamit, direkt bénázik, eljátsza hogy alkalmatlan rá, így többet ne kérjék meg az adott feladatra. Ilyen férfire még felizgulni is nehéz, tényleg mint egy óvodás.
júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

1, Kérj tőle 1-1 kisebb feladatot, cserébe lepd meg valami kisebb szex dologgal;

2, Végezzétek együtt az egyes ház körüli munkát, közben poénkodjatok, játszatok.

júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"Hogyan tudnám a férjemet visszaszoktatni a ház körüli tennivalókra, esetleg a házimunkákra?"

Tőle esetleg kérdezted már? Az őszinteség felszabadít!

júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!