Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti visszaszoktatok utasítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti visszaszoktatok utasítani a párotokat néha, ha szexelni akar?

Figyelt kérdés
Ezt hogyan kezeli a párotok?
2018. nov. 6. 17:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
8%
En utasitottam mar vissza, faradt voltam stb indokkal, o is engem. Soha jo nem jott ki belole. Szerintem ne tedd
2018. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
10%
Én életemben kb. 5-ször utasítottam vissza barátnőt, fáradtság miatt. Hogyan kezelte? Követelőzés, vádaskodás, zokogás, oltári hiszti.
2018. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
30%
Igen, volt páromat. Nem vette jól, mert rendszeres volt.
2018. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%
Évente egyszer? Vissza.
2018. nov. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a párom általában érzi, hogy mikor nem tud(na) hangulatba hozni (és fordítva), de olyan szokott lenni, hogy azt mondja valamelyikünk, hogy “mi lenne ha csak holnap szexelnénk?”. Sose volt belőle probléma.
2018. nov. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Én őt még nem, ő engem már igen néhányszor. Nem volt belőle gond, nyilván nem robotok vagyunk, vannak különböző hangulataink. Teljesen érthető, ha valakinek néha nincs kedve hozzá.


23N

2018. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Uh, látom akkor nem en fogtam ki rossz partnert....

Köszönöm a válaszokat. :)

2018. nov. 6. 18:25
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Mikor volt párom,soha nem utasítottam vissza.Igaz,tudta hogy mikor van kedvem hozzá.
2018. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

"Uh, látom akkor nem en fogtam ki rossz partnert...."


Hát szerintem de. Mégis milyen undorító alja ember, aki előbbre tartja a dugást, mint a párját? Attól hogy párkapcsolatban vannak, nem kötelessége egyik félnek sem csettintésre beindulni. Meg az lehet aztán az élvezetes szex, mikor az egyik fél csak hagyja magát. Belegondolni is hányinger...

Nyilván ha rendszeres a dolog, az egy indikátor, hogy valami gond van, de azért engedtessék már meg, hogy néha fáradt legyen az ember.

2018. nov. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%
Igen, néha megesik (oda-vissza). Szerintem ez tök természetes, nem robotok vagyunk, hanem emberek. Nem csinàlunk ügyet belőle. :)
2018. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!