Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti visszaszoktatok utasítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti visszaszoktatok utasítani a párotokat néha, ha szexelni akar?

Figyelt kérdés
Ezt hogyan kezeli a párotok?
2018. nov. 6. 17:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%
Baromi ritka, de előfordul, pl. betegen vagy hullafáradtan. Soha a legkisebb jelét sem mutatta annak, hogy emiatt bármi baja lenne, teljesen normálisan fogadja, összebújunk, megszeretget és ennyi. Ha nem ilyen ember lenne, egész biztosan nem kínoznám magam vele.
2018. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%
Persze mindkettőnknek vannak nehéz napjai. Szerintem az a kapcsolat eleve halott ahol annyi empátia türelem megértés nincs a másik irányába hogy tolerálja egy egy esonapot. Persze az más ha minden vagy majdnem minden nap el van utasítva az egyik fél. Az valóban nem torelálható.
2018. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
4%

Én 17 éve vagyok együtt a párommal. A libidóm átlagos, de én szeretnék heti 2X együtt lenni a feleségemmel. Ő 10-ből 9X visszautasít. Havonta 1X azért összejön, de nála annyi a szex, hogy csak fekszik mint egy darab fa. Nem aktív, szó szerint meg sem mozdul. Ennek ellenére sosem csaltam meg, mivel totálisan lerombolta az önbizalmam, én egy nőre rá sem merek nézni.


Életemben sosem próbáltam még ki az orális szexet, pedig mondtam hogy neki nem is kellene, majd csinálnám én neki. Undorítónak tartja. Most jön a lényeg: sosem láttam még a feleségemet meztelenül. A "szex" is csak ruhában lehet, a minimális ruhadarabok eltávolításával és sötétben.

Összegezve gőzöm sincs milyen a jó szex, milyen az ha egy nő is kívánja.


182cm vagyok, 84kg, diplomás, céltudatos. Kíváncsiságból felregisztráltam a r*****.hu ra, és 5 nap alatt 7 nő írt levelet és 15-nél vagyok kedvenc. Szóval nem hiszem hogy a külsőmmel gond lenne.

2018. nov. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
82%
Már nem azért kedves utolsó, de ha nem tudod milyen a jó szex, akkor már a házasság előtt is ilyen volt. Tudtad mit veszel. El is lehet válni. De ha te inkább szenvedsz, akkor nincs oka, hogy bárki is sajnáljon.
2018. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam neki mondani mikor túl fáradt vagyok a munka miatt, vagy rossz a kedvem, hogy száraz vagyok mint a sivatag. Akkor nem sértődik meg. Simogatja a hajam, beszélgetünk, hülyéskedünk és sokszor eltelik egy óra is mikor visszatér a témára. Általában akkor már van kedvem hozzá. Ő is el szokott utasítani ha fáradt, vagy nem érzi jól magát. A lényeg, hogy nem várjuk meg míg a másik teljesen beleéli magát
2018. nov. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%

Igen. Előfordult mindkettőnknél, hogy inkább az alvást választottuk, mert hulla fáradtak voltunk, vagy valamelyikünk beteg volt, rosszul volt stb. Hogy reagált? "Jól van szerelmem, majd legközelebb, szeretlek, szép álmokat- (majd csók)" És ehhez hasonlók. Én is hasonlóan reagálok.

Felnőtt emberek vagyunk, tudjuk, hogy az élet nem csak szexből áll, lehetünk fáradtak, nyűgösek, álmosak, betegek stb stb. 9. éve vagyunk együtt, még előttünk az egész élet:) Tudja ő is, én is. Nem csinálunk belőle problémát.

2018. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
17%
Soha nem tenném! Szeretem a párom és ha nincs is hirtelen kedvem hozzá akkor is megteszed hogy örömet szerezzek neki.
2018. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

13-ás: Ha komoly a válaszod, akkor azt tudom mondani, hogy egyértelműen valami gond van a feleségeddel, amiről nem feltétlenül tehet o se, viszont kezeltetni kéne.

Felesleges magadra venni, hidd el néha csak úgy előfordul az ilyesmi, mondjuk arról nem beszéltél mennyire vagy figyelmes....

2018. nov. 14. 17:03
 19/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2018. nov. 14. 17:07
 20/24 anonim ***** válasza:
24%
Én is én is :) Sose utasítanám vissza. Annyira szeretek vele lenni,hogy ha reggeltől estig bennem lenne minden nap,plusz pihenésképp éjjel is,azt se bánnám :D Ilyen még sosem volt,nem vagyok tini,nem az első komoly kapcsolatom,nem 2 hete vagyunk együtt. Egyszerűen megőrülök érte,ha összebújunk vagy megöleljük egymást,1-2 csók és már szedem le a ruháját :D Nem bírok magammal sajnos. Vagy nem sajnos :) Remélem mire 80 éves leszek ez alábbhagy :D
2018. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!