Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti visszaszoktatok utasítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti visszaszoktatok utasítani a párotokat néha, ha szexelni akar?

Figyelt kérdés
Ezt hogyan kezeli a párotok?
2018. nov. 6. 17:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
18-as. Régen az voltam, figyelmes. Mára viszont reggeltől estig undorodom mindentől ami emberi. Két hónapja mély depresszióban vagyok, ostorozom önmagam. Lehet hogy a testi fogyatékosságom miatt utasít el folyamatosan. Aztán az is lehet, hogy emberileg, azaz mint férfi vagyok egy utolsó hulladék. Itthon emberszámba sem vesz, én meg már meghalok egy jó szóért. Teljesen megbuktam mint ember, külsőleg, belsőleg. Remélem mihamarabb alulról szagolom majd az ibolyát. Egy ekkora biológiai hulladék mint én, csak az energiaforrásokat használom fel más értékes ember elől.
2018. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
21-es! Ilyet ne is írj,nemhogy gondolj rá. Azért,mert ő így viselkedik veled,még nem érsz kevesebbet más embernél.Ő nem érdemel meg Téged,ennyi. Tudod mennyi ember van a világon aki szeretne törődést és szeretetet kapni és cserébe a csillagokat is lehozná? Nagyon sok. Tudnál változtatni a jelenlegi helyzeteden. Előző kapcsolatomban,(az házasság volt) a volt férjem sajnos természetesnek vette a jelenlétemet,ivott,berúgott és a szexet akarta. Én nem. Nem csak egy test vagyok,hanem törődésre,szeretetre vágyő nő is. (így ,kisbetűvel nő,mert az önbizalmam a béka feneke alatt) A mostani párom más,törődik velem,gondoskodó,szeret,mindig van egy kedves szava,cserébe nekem Ő lett a világ közepe :) Ne hagyd,hogy érzelmileg a sárba tiporjon.Ne hagyd,hogy a depresszió az életed része legyen. Nyisd ki a szemed és lásd meg a legapróbb;leg hétköznapibb dolgokban is a szépet :) Nekem el ne hagyd magad, "állj talpra" és tessék élni. Egy életed van Neked is,úgy éld,hogy mosolyogva gondolj vissza rá,amikor idős leszel. :)
2018. dec. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
13-as. Még nem késő, hogy boldog lehessél.
2019. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
0%

Ha visszautasítod mondd el neki miért, mert különben megbántos és hosszú távon gond lesz belőle,

a ki nem mondott szavaksokat árthatnak,

de ha csak kis fáradtság vagy kis lustaság az oka, inkább enged és lehet közben neked is tökre megjön hozzá a kedved utána pedig már örülni fogsz hogy bele mentél, a spontán dolgok a legjobbak néha :)

39F

2019. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!