Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irnatok neki ma?

Figyelt kérdés
A baratom most nagyon elfoglalt munka es egyetem miatt... Multkor hetvegen voltam nala es bocsanatot kert amiert ritkan irt (1-2 naponta). En meg kifejeztem hogy ertem, de azert nekem jol esne ha naponta jelentkezne, es ugy tett mintha teljesen ertene. Pontosan tudja, hogy ha nem ir akkor aggodok es nem erzem jol magam. Miutan eljottem tole hetvegen eloszor en irtam neki kedden aztan szerdan megint megszunt a kommunikacio.. Most nem tudom hogy varjak-e vagy rairjak... Szivem szerint irnek.. De kozben meg tudom h ha kicsit is erdekli tudja hogy mi erzek... 21L
júl. 6. 18:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kár boncolgatni, hogy milyen messze laktok, mennyire értek rá randizni, chatelni, mert mindez nem számítana, ha dúlna a szerelem... De az ő irányából megkoptak az érzések, nekem ez jön le. Próbáld meg csökkenteni a csalódásod, ahogy tudod...
júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
75%

Hát én munkamániás vagyok, egész nap dolgozom, de a párommal végig hivasban vagyok szinte. Néha napján van hogy nem hívom, de akkor tényleg hulla vagyok.


Amúgy nem biztos tudja mit érzel. Szerintem nyugodtan írj és próbáld erre rá szoktatni. Egyebkent jó, hogy törekszel erre és ő is. :)

júl. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Azóta helyzetek?
júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!