Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után ti mennétek hozzájuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után ti mennétek hozzájuk vagy írnátok neki?

Figyelt kérdés
Mióta a feleségemmel vagyok a szülei állandó konfliktust hoznak a kapcsolatunkba. Már a legelejétől mindig volt valami amivel feszültséget tudtak csinálni kettőnk között. Az elmúlt időben viszont egy teljesen új "stílust" kezdtek el művelni. Rendszeresen engem hívtak vagy kerestek meg hogy éppen milyen szívességet tegyek meg, ami az első 5-6 alkalomig még nem is volt zavaró, de aztán már mintha "csicskáztatni" akartak volna olyan lehetetlen és irreális dolgokat kért az apja hogy menjek el pl megnézni egy házat hogy milyen állapotba van, mennyit kéne rákölteni (én akinek az építőiparhoz és az ingatlanhoz sincs semmi köze), persze ő küldött egy szakembert is előttem csak mintha úgy kezdett volna el engem kezelni hogy én is egy alkalmazottja vagyok és random ide-oda küldözgethet minden hülyeséggel.Persze nálam be is telt a pohár és egy ideje nem is keresnek. Ezek mellett az apja állandóan a pénzével jön, hogy neki mennyi a vagyona, engem próbál lealacsonyítani hogy nekem nem telik semmire, se névnapomkor se születésnapomkor nem tudott egy szót se írni és már eljutottam odáig hogy én innentől egyszer se fogok neki írni és megszakítom velük a kapcsolatot. Tavaly karácsonykor is amikor mentünk hozzájuk egész nap azt hallgattam hogy mennyi pénze van, melyik ruhája vagy órája mennyibe került és igazság szerint karácsonykor aztán végképp nincs kedvem sz*rul érezni magam és ezt hallgatni végig. Pontosan úgy viselkedik mintha ő lenne a király és mindenkit lenéz, okoskodik. Ti hogy kezelnétek ezt? Feleségem is tudja hogy milyenek de ő már ezt megszokta, én viszont ezt szerintem még 10 év múlva se tudnám mert pont az a társaság akikkel nem akarok lenni egy percet se, inkább beülök a szobába aztán hallgatok valami zenét. 27/F
2019. dec. 5. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés hogy a feleséged ki mellett áll konfliktusban?

Amúgy igazad van, nem kell a jópofi, ha ennyire nem tudjátok egymást elfogadni.

2019. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Nekem mindig fura volt, hogy mennyi felnőtt ember foglalkozik olyanokkal, akikkel felesleges. Ha valaki nem szimpatikus, akkor nem foglalkozom vele. Nem veszem fel neki a telefont, nem engedem be a házamba és nem megyek vele közös programra. Ennyi.
2019. dec. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én Anyósom is ilyen nagyon hasonló!

Nálam emberére akadt, ugyan is halál nyugodtan elbeszélgetek vele, ha pedigh hülye a kérdés, hülye a válasz...

Minap volt egy olyan beszólása, hogy kifizettetük vele a gyöngyhagyma savanyúságot, és ez neki nagyon rosszul esett, megjegyzet ám.

Erre én visszavágtam, ne aggódjon Anyuka, az én anyám is pontosan elszámol, mert egy jó kapcsolatnak az alapja a pontos elszámolás... Tudta?

Vagy éppen visszaszóltam, hogy a kerítés amikor csináltam azt a párszázezer Ft-ot is beleszámolta?

Mert ha így van még nem kaptam meg.

Na az ilyen szúrkálódásnak nagy kuss a vége, én meg jókat szórakozok a hülyéjén.

Szóval azt tanácsolom neked, hatalmas nyugalommal az egyik füleden be, amásikon ki.

Ha muszáj beleszolnod tedd úgy, hogy ne tudjon belédkötni, mint ha nem értetted volna a kérdést.

Ha meg pénzdolgot hoz fel, mondani kell neki, látja Apuka Freddenek még jobb volt, nem is tudja élvezni.

Neked nincs, ezért nagyon élvezed ;)

2019. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!