Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irnatok neki ma?

Figyelt kérdés
A baratom most nagyon elfoglalt munka es egyetem miatt... Multkor hetvegen voltam nala es bocsanatot kert amiert ritkan irt (1-2 naponta). En meg kifejeztem hogy ertem, de azert nekem jol esne ha naponta jelentkezne, es ugy tett mintha teljesen ertene. Pontosan tudja, hogy ha nem ir akkor aggodok es nem erzem jol magam. Miutan eljottem tole hetvegen eloszor en irtam neki kedden aztan szerdan megint megszunt a kommunikacio.. Most nem tudom hogy varjak-e vagy rairjak... Szivem szerint irnek.. De kozben meg tudom h ha kicsit is erdekli tudja hogy mi erzek... 21L
júl. 6. 18:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

"fel orara lakik tolem"

Milyen chat akkor? Nem Kukutyinba lakik, mindennap lehetne találkozni, akár 1 órára is. Nem a chat előtt görcsölni...

júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nekem se lenne idom minden nap, en is dolgozom
júl. 6. 18:39
 13/23 anonim ***** válasza:
83%
Akkor értsd meg, ha éppen neki sincs ideje.
júl. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%

És mivel indokolta hogy nem keres?

Amúgy átérzem a problemádat, nálunk is volt ilyen, hogy egész nap nem írt aztan kovetkezo nap is csak egy rovid mondat...nagyon bántó tud lenni a másik félnek hogy mégcsak nem is érdekli hogy hogyan van. Hogy telik a napja, vagy legalabb egy kedves kis üzenet. Én egy ido után már tényleg azt éreztem hogy végképp nem vagyok olyan fontos neki. Aztán magyarázta azzal hogy elfoglalt, de ugye tudtam hogy a budin használja. Vegul egyszer nagyon megsertodtem, elmondtam mennyire bánt és mit érzek emiatt... azota oda figyel.

júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó de ilyesmiket nem is kéne mondani a párodnak,hogy helló itt vagyok, miért szarsz rám, erőltesd már meg magad. Ha valakit szeretsz, vagy legalábbis oda vagy érte akkor írsz neki naponta minimum pár mondatot, szakítasz rá tanulás között félórát, felhívod, hogy hiányzik. Ez a fiú nincs oda érte, főleg nem szerelmes belé. Fontosabb neki minden más és mindenki más mint ő. Nyugodtan várjon rá, hogy mikor szán rá két szót, hogy él ha neki nem baj, hogy hülyét csinál belőle, de annak nincs értelme, baromi megalázó, hogy figyelemért kell könyörögni egy farok miatt akinek nem számít.
júl. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%

"Nekem se lenne idom minden nap, en is dolgozom"

De felhívni fel tud, mindenkinél ott a telefon, nem 1976ba vagyunk.

júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Értem én hogy véded a pasidat hogy de szoktatok találkozni de ez a heti egy alkalom kevés egy kapcsolathoz. Azon felül szarik rád magasról. Eleinte érdekes voltál azért beszélt veled azóta már rád unt elmúlóban vannak az érzelmei. Miért olyan nehéz ezt belátni? Ha jól értem szerda óta nem beszéltetek szerinted hol normális ez egy kapcsolatban? 4 hónapja vagytok együtt bőven odáig kéne még legyen érted minden más csak kifogás. Írni neki? Esetleg annyit hogy nekem ez így nem jó és hiába mondod neki nem érdekli így szakítás aztán letiltanám.
júl. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod fél órára laktok egymástól. Oké, hogy mindennap nem fér bele a találkozás, de azért szerintem, hogyha együtt vagyok valakivel, akkor bele kéne férni a napi szintű kapcsolattartásnak. Ennek nem kellene beszéd témának lennie, jönnie kellene magától. Bakker egy haverral beszélek mindennap, nemhogy a párommal

ne beszélnêk....

Meg nekem ez is nonszensz félórára lakik tőlem a párom, és egy héten egyszer látom csak? Hát gyalog megtennêm, ha nem lenne más lehetőség, csak hogy láthassam akár félóràra is.

Most felteszed a kérdést: "Irnatok neki ma?"

"Most nem tudom hogy varjak-e vagy rairjak... "

Ez egy kínlódás.....

Ha írsz is, (mert szíved szerint írnál...) de vajon ez jó így?? Megoldódik az alap probléma??

Ha írsz, akkor is benned lenne, hogy ő magától nem írt volna.

Te már jelezted felé, hogy neked ez így nem jó. Nem változott a dolog.

Az a normális, ahogy te érzel.

Ha valakit szeretek, akkor le se tudnék úgy dögleni, ne tudjam mi van vele. Ez az igazság.

júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%

Én meg nem értem miért véded és főleg azt, hogy még morzsákért koldulsz mert baszki koldulsz eléggé alaposan. Megmondtad neki, hogy ez így nem jó és látod, hogy mégse ír. Akkor minek akarsz neki írni? Félórára él tőled és te írni akarsz? Találkozni kéne.


Mikor fogod már fel, hogy csak szórakozásra tart???

júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
85%

Áhh...a hónaljmankós f**om se írna. Minek? Ha 3 napig nem ír, akkor ezen fogsz görcsölni?

Írjak, ne írjak, .....?

Mé nem ír?????

Ha meg ír netalántán, akkor meg abba a percbe válaszolsz?

Vagy csak 1 óra múlva, hogy ne tűnj kétségbeesettnek???

Ez így jó?

júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!