Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell pofozkodni, megsért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell pofozkodni, megsértődni, meg elmenni otthonról, ha amúgy élvezte? Csak szerintem reagálja túl?

Figyelt kérdés

Az van, hogy szeretkeztünk a barátnőmmel tegnap, de nem lett jó vége, teljesen kiakadt rám, este az eset után nem volt hajlandó velem aludni. Inkább én mentem ki a kanapéra, hogy ne neki legyen kényelmetlen, de egyébként ő akart kimenni. Ma pedig arra jöttem haza, hogy hagyott egy cetlit a hűtőn, hogy lelépett a barátnőjéhez. A cuccait nem vitte el, egyébként együtt élünk.

Szóval az történt, hogy lefeküdtünk. Igazából ezt megelőzte egy hosszabb orál, szokásosan én csináltam neki hosszabb ideig, ezzel úgy alapból semmi gond nem lenne a részemről sem. Viszont ilyenkor a legtöbb esetben az történik, hogy behatolás után ő hamarabb élvez el és ott úgy vége is az együttlétnek, függetlenül attól, hogy velem mi van. A barátnőm semmit nem tesz ilyen esetekben annak érdekében, hogy én is ki legyek elégítve, magamnak meg ne verjem ki, mert az "olyan kiábrándító" neki, ő olyankor arra vágyik, hogy cukin meg legyen ölelgetve, puszilgatva, meg ilyenek. Ezt igazából soha nem tudtuk rendesen megbeszélni, kerülte a témát.

És hát tegnap én nem álltam le az ő orgazmusa után, pedig rögtön rámszólt kétszer, hogy "elég". Viszont utána meg nyögdécselt, látszott rajta, hogy élvezi, el is tudott menni még egyszer, remegett is egy kicsit a lába utána. Ha azt láttam volna rajta, hogy nem élvezi, akkor tuti abbahagytam volna amúgy. Amíg az ágyhoz volt kötve a keze, semmi jelét nem mutatta annak, hogy végsősoron probléma lett volna, hogy tovább dugtam egy kicsit. Szex után még puszilgattam az arcát, szájon csókoltam egy párszor (egyébként viszonozta), a lábával ölelgetett is. Konkrétan közölte is velem, hogy hát ő még soha nem érezte magát ennyire kielégültnek, meg hogy nagyon élvezte. Oké, eloldoztam a kezeit, erre felült, felpofozott, hogy hát ő ezt nem akarta, le kellett volna állnom, amikor kérte, ő egészen biztos eltolt volna, ha nincs kikötve a keze. Konkrétan összeveszett velem ezmiatt, ami számomra teljesen érthetetlen rögtön azután, hogy kijelentette, hogy amúgy élvezte. Értem, nem hallgattam rá, nem volt szép dolog, az sem, hogy önző voltam, csak nem gondolom, hogy ilyen nagy ügyet kellene csinálnia belőle, ha amúgy neki is jól esett.


júl. 4. 19:00
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

#38 Megint mondom, nem volt annyira kikötve, hogy ne tudjon magától is szabadulni. És nem, nem fogtam volna le, ha ellenkezik.

Csak az ágyban volt szokása önzőnek lenni. Ezt viszont sikerült megbeszélni. Annyira nem borzalmas, ami történt. A hárítások után eljutottunk oda, hogy tényleg megbeszéljük, meg kiderült, hogy ez hogy lehet számomra is élvezhető, és amúgy ő is jobban élvezi mint azt, ami eddig volt.


#40 A barátnőm szerint sem volt erőszak. Szerintem ő jobban meg tudja határozni ezt, mint te.

Kibékültünk, nem jelent fel, amúgy se tervezett ilyesmit.

júl. 9. 07:02
 42/47 anonim ***** válasza:
22%

Itt lassan te fogod megélni a rajtad való erőszakoskodáar kérdező. :D Annyira jobban "tudják" a válaszadók. :D Közben meg csak a saját negatív megtapasztalásaik törnek fel belőlük. Én tudom, hogy nem volt erőszak, és nem is kell bizonygatni senkinek semmit. Viszont a helyedben megpróbálnám megbeszélni vele azt, hogy ez egy kétoldalú dolog, figyeljen oda a te igényeidre is picit jobban. Illetve ne hagyd, hogy ezzel tudjon zsarolni, manipulálni. Ezt a részét sokkal nagyobb bajnak látom.


N

júl. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
54%

Milyen erőszak, te jó isten? Csak a megfelelő sorrend lett betartva. Szerintetek a kielégülés csak a nőknek jár? Megáll az eszem. Kérdező, hagyd ott ezt az elmebeteg önző tyúkot a πcsába.

N

júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
64%

Mint írtam mindketten betegek vagytok a fejetekre jócskán. Maradjatok együtt kérdező csak gyereket soha ne hozzatok össze, jó? Nyugodtan nyírjátok egymást ki, ti bajotok, de egy szerencsétlen, ártatlan gyermek ne szenvedjen miatattok ha nem muszáj.



Az a probléma, hogy nem akarta és mégis erőltetted az egészet. Természetesen a teste reagált mert orgazmus után volt és azután még könnyebb összehozni még egyet. Mindenki tudja, hogy a nők képesek többszöri orgazmusra és amikor ingerelve vannak akkor el is érnek a csúcsra.


Nemhiába pofozott fel, de mivel mindketten kattanttak vagytok bele fog menni bármibe ezentúl amit akarsz, de hogy elő fog bukanni, hogy erőszakoskodtál vele az biztos. Csak múljon el a rózsaszín köd, nyissa ki a szemét, lehet fel fog jelenteni.


Írjad 20 ezerszer is, hogy nem történt erőszak,cde történt.


Lelkiekben megerőszakoltad hiába reagált a teste. Nemcsak úgy lehet erőszakolni, hogy a másik sír, száraz, ellök, megrúg.

júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
79%

igen ez a történet nagyon furcsa, valahol hantolás van.


Ha a barátnőm kéri hogy hagyjam abba , akkor abba hagyom.

Ha a barátnőm nem teljesíti azt amit ő is elvár, akkor ott hagyom.

júl. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
25%
Ne trollkodj már!
júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 Adventurer1 ***** válasza:
80%
Ez elég önzőség a párodtól, hogy nem hagy elélvezni. Ha a feleségem előbb elélvez, akkor megengedi, hogy csináljam tovább, vagy kézzel elélveztet. Ez olyan, mintha a férfi egy perc után elmegy a csajban, lefordul és elalszik. A szeretkezésnek az a lényege, hogy mindenki ad és kap. Ha a párod nem vevő erre, akkor nem lesz hosszú életű a kapcsolat.
júl. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!