Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell pofozkodni, megsért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell pofozkodni, megsértődni, meg elmenni otthonról, ha amúgy élvezte? Csak szerintem reagálja túl?

Figyelt kérdés

Az van, hogy szeretkeztünk a barátnőmmel tegnap, de nem lett jó vége, teljesen kiakadt rám, este az eset után nem volt hajlandó velem aludni. Inkább én mentem ki a kanapéra, hogy ne neki legyen kényelmetlen, de egyébként ő akart kimenni. Ma pedig arra jöttem haza, hogy hagyott egy cetlit a hűtőn, hogy lelépett a barátnőjéhez. A cuccait nem vitte el, egyébként együtt élünk.

Szóval az történt, hogy lefeküdtünk. Igazából ezt megelőzte egy hosszabb orál, szokásosan én csináltam neki hosszabb ideig, ezzel úgy alapból semmi gond nem lenne a részemről sem. Viszont ilyenkor a legtöbb esetben az történik, hogy behatolás után ő hamarabb élvez el és ott úgy vége is az együttlétnek, függetlenül attól, hogy velem mi van. A barátnőm semmit nem tesz ilyen esetekben annak érdekében, hogy én is ki legyek elégítve, magamnak meg ne verjem ki, mert az "olyan kiábrándító" neki, ő olyankor arra vágyik, hogy cukin meg legyen ölelgetve, puszilgatva, meg ilyenek. Ezt igazából soha nem tudtuk rendesen megbeszélni, kerülte a témát.

És hát tegnap én nem álltam le az ő orgazmusa után, pedig rögtön rámszólt kétszer, hogy "elég". Viszont utána meg nyögdécselt, látszott rajta, hogy élvezi, el is tudott menni még egyszer, remegett is egy kicsit a lába utána. Ha azt láttam volna rajta, hogy nem élvezi, akkor tuti abbahagytam volna amúgy. Amíg az ágyhoz volt kötve a keze, semmi jelét nem mutatta annak, hogy végsősoron probléma lett volna, hogy tovább dugtam egy kicsit. Szex után még puszilgattam az arcát, szájon csókoltam egy párszor (egyébként viszonozta), a lábával ölelgetett is. Konkrétan közölte is velem, hogy hát ő még soha nem érezte magát ennyire kielégültnek, meg hogy nagyon élvezte. Oké, eloldoztam a kezeit, erre felült, felpofozott, hogy hát ő ezt nem akarta, le kellett volna állnom, amikor kérte, ő egészen biztos eltolt volna, ha nincs kikötve a keze. Konkrétan összeveszett velem ezmiatt, ami számomra teljesen érthetetlen rögtön azután, hogy kijelentette, hogy amúgy élvezte. Értem, nem hallgattam rá, nem volt szép dolog, az sem, hogy önző voltam, csak nem gondolom, hogy ilyen nagy ügyet kellene csinálnia belőle, ha amúgy neki is jól esett.


júl. 4. 19:00
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon furcsa ez a tortenet, vagy a csaj kattant, vagy te ferditesz valamit
júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
41%

De bántottad! Megerőszakoltad, ember!


Most hirtelen már nem kellett eloldanod, el tudta magát is. Aha. Kíváncsi vagyok, még hogy változik a sztorid.


Nem, az élet nem egy film, ott a magadfajta börtönbe megy a végén.

júl. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy mentem ezt a kérdést, és ha valaki megkérdi, mi a baj a pasikkal, belinkelem, hogy aki a párkapcsolati erőszakot támogatja, az fel van pontozva. Balkáni fertő.
júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
42%

A lány kontrollmániás és egyéb mentális problémában is szenved mindezáltal. Mi az, hogy nem engedi a párját elélvezni?! Azzal is baj van, aki nem ezt látja a történetből és megerőszakolással dobálózik. Ha annyira megerőszakolta volna, nem kezd el élvezni és jobban rászól. Úgyhogy ezt a lány fogta rá valamilyen agybajból.

De simán lehet kamu is az egész.

júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
20%
Mindkettőtök bolond. Ennyi.
júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
91%
Te részedről is gáz volt ez,viszont a csajnak is gratulálok, hogy csak a sajat kielegulese erdekli,a parjae nem
júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
48%
Ja és akkor nem szakítani kell vele, hanem megerőszakolni.
júl. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:

#12

De nem erőszakoltam meg a barátnőmet, soha nem akarnék ilyet tenni a saját szerelmemmel.

Sehol nem változott a sztorim, ember. Az, hogy el tudta volna magát oldani, nem zárja ki azt, hogy én oldoztam ki a kezét. Én annyit írtam, hogy nem volt ilyen mozgásképtelenné téve a keze. El tudta volna magát oldozni, ha akarja, de nem oldozta el magát, így én oldoztam el őt. Ennyi.

júl. 4. 20:04
 19/47 anonim ***** válasza:
18%

Hiába ismételgeted magad, ez erőszak.

Reméltem, beperel (nem fog sajnos).

júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
85%
Én azt nem értem hogy miután elment miért kell abbahagyni minden aktust? Mi is folytatjuk olyankor mintha mi sem történt volna.
júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!