Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell pofozkodni, megsért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell pofozkodni, megsértődni, meg elmenni otthonról, ha amúgy élvezte? Csak szerintem reagálja túl?

Figyelt kérdés

Az van, hogy szeretkeztünk a barátnőmmel tegnap, de nem lett jó vége, teljesen kiakadt rám, este az eset után nem volt hajlandó velem aludni. Inkább én mentem ki a kanapéra, hogy ne neki legyen kényelmetlen, de egyébként ő akart kimenni. Ma pedig arra jöttem haza, hogy hagyott egy cetlit a hűtőn, hogy lelépett a barátnőjéhez. A cuccait nem vitte el, egyébként együtt élünk.

Szóval az történt, hogy lefeküdtünk. Igazából ezt megelőzte egy hosszabb orál, szokásosan én csináltam neki hosszabb ideig, ezzel úgy alapból semmi gond nem lenne a részemről sem. Viszont ilyenkor a legtöbb esetben az történik, hogy behatolás után ő hamarabb élvez el és ott úgy vége is az együttlétnek, függetlenül attól, hogy velem mi van. A barátnőm semmit nem tesz ilyen esetekben annak érdekében, hogy én is ki legyek elégítve, magamnak meg ne verjem ki, mert az "olyan kiábrándító" neki, ő olyankor arra vágyik, hogy cukin meg legyen ölelgetve, puszilgatva, meg ilyenek. Ezt igazából soha nem tudtuk rendesen megbeszélni, kerülte a témát.

És hát tegnap én nem álltam le az ő orgazmusa után, pedig rögtön rámszólt kétszer, hogy "elég". Viszont utána meg nyögdécselt, látszott rajta, hogy élvezi, el is tudott menni még egyszer, remegett is egy kicsit a lába utána. Ha azt láttam volna rajta, hogy nem élvezi, akkor tuti abbahagytam volna amúgy. Amíg az ágyhoz volt kötve a keze, semmi jelét nem mutatta annak, hogy végsősoron probléma lett volna, hogy tovább dugtam egy kicsit. Szex után még puszilgattam az arcát, szájon csókoltam egy párszor (egyébként viszonozta), a lábával ölelgetett is. Konkrétan közölte is velem, hogy hát ő még soha nem érezte magát ennyire kielégültnek, meg hogy nagyon élvezte. Oké, eloldoztam a kezeit, erre felült, felpofozott, hogy hát ő ezt nem akarta, le kellett volna állnom, amikor kérte, ő egészen biztos eltolt volna, ha nincs kikötve a keze. Konkrétan összeveszett velem ezmiatt, ami számomra teljesen érthetetlen rögtön azután, hogy kijelentette, hogy amúgy élvezte. Értem, nem hallgattam rá, nem volt szép dolog, az sem, hogy önző voltam, csak nem gondolom, hogy ilyen nagy ügyet kellene csinálnia belőle, ha amúgy neki is jól esett.


júl. 4. 19:00
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
46%
Megerőszakoltad, még jó, hogy összeveszett veled.
júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
45%

Gratulálok, megerőszakoltad. A nem az nem.


Az már más probléma, hogy a barátnőd részéről is gáz, hogy téged nem elégít ki, de ezt meg kellett volna beszélni.

júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
60%
#1 Szerintem ez azért annyira nem egyértelműen erőszak. Mégis ki az aki erőszak után kijelenti, hogy ennyire még soha nem élvezte? Meg boldogan ölelgeti, csókolgatja a párját, miután az állítólag "megerőszakolta"? Hagyjuk már...
júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Nem erőszakoltam meg. Nem akartam bántani, és nem is tudnám bántani.
júl. 4. 19:16
 5/47 anonim ***** válasza:
79%

3: "oké, eloldoztam a kezeit, erre felült, felpofozott, hogy hát ő ezt nem akarta, le kellett volna állnom, amikor kérte, ő egészen biztos eltolt volna, ha nincs kikötve a keze"


Meg volt kötözve, nem tudott szabadulni. Mondta kétszer, hogy elég. Majd miután már szabadon tudott mozogni, rögtön ellökte magától.


Amikor a csávó nem reagált az "elég" szóra, a lány elkezdett félni, mert nem tudta, hogy lesz az egésznek vége, mit fog még vele művelni a faszi. Gyorsan eljátszotta a dolgot, kedves volt - ha behisztizik, lehet nem oldozza el a faszi, mert önként úgy dönt, le kell nyugodnia -, ahogy menekülni tudott, reagálhatott rendesen.


Filmeket sem néztek, amiben túszként el kell hitetned a sorozatgyilkossal, hogy minden rendben van, hogy el tudj menekülni?


Olvassatok utána, hány nő megy bele olyan szexbe, amikor tudja, hogy ha önként nem játssza el, a másik erőszakos lesz.

júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
65%

"Nem erőszakoltam meg."


De, megerőszakoltad.


"És hát tegnap én nem álltam le az ő orgazmusa után, pedig rögtön rámszólt kétszer, hogy "elég"."

júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
39%

Gondold át más szemszögből a történetet. Kiszolgáltatott helyzetbe kerülsz a pároddal, nyomatékosan kérsz valamit, mégis visszaél vele, nem érdekli mit mondasz. Hogyan éreznéd magad ezután?


Oké, jelen esetben jól sült el, mert élvezte, de ez akkor is minimum egy bizalomvesztés.


Valószínűleg azért akadt ki, mert ez nem az első hasonló alkalom és/vagy más probléma is van a kapcsolattal, és ez így már sok neki.

júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
49%
Keress másik barátnőt, mert tojik az igényeidre.
júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
74%

Azt mondta, hogy élvezte. Nem tudja a kérdező sem, hogy élvezte-e.


Ha pedig igen, az egy fiziológiai reakció.

júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

#5

"Meg volt kötözve, nem tudott szabadulni."

Tudott volna szabadulni, ha akar. Egy vékony sállal volt megkötve a keze, nagyon lazán, egyébként meg elérte azt a végét, amivel ki tudta volna oldani magának is.

A lába meg nem volt kikötve, megrúghatott volna éppenséggel, ehhez képest még csak nem is fészkelődött.


"Majd miután már szabadon tudott mozogni, rögtön ellökte magától."

Nem lökött el magától. Arról volt szó, hogy megyünk zuhanyozni - szokásosan -, amihez fel kell kelni az ágyból, nyilván.


"hány nő megy bele olyan szexbe, amikor tudja, hogy ha önként nem játssza el, a másik erőszakos lesz"

Soha nem voltam erőszakos, mégis miből kellett volna azt gondolnia, hogy majd pont akkor az leszek?


"Amikor a csávó nem reagált az "elég" szóra, a lány elkezdett félni, mert nem tudta, hogy lesz az egésznek vége, mit fog még vele művelni a faszi. Gyorsan eljátszotta a dolgot, kedves volt - ha behisztizik, lehet nem oldozza el a faszi, mert önként úgy dönt, le kell nyugodnia -, ahogy menekülni tudott, reagálhatott rendesen."

Ahogy mondtam, nem volt hű de erősen odakötözve, könnyen tudott volna szabadulni, ha akar.

Semmi oka nem volt félni tőlem, szerintem. Soha nem bántottam, soha nem kiabáltam vele. Mindig figyelek a testbeszédére, ha úgy tűnik, hogy gond van, akkor megállok, megkérdezem.


"Filmeket sem néztek, amiben túszként el kell hitetned a sorozatgyilkossal, hogy minden rendben van, hogy el tudj menekülni?"

Az élet nem egy film, nem tudom, hogy feltűnt-e. Én meg nem vagyok sorozatgyilkos, soha nem bántanám a barátnőmet. Basszus, szeretem őt.


#7 Ez volt az első ilyen alkalom, a kapcsolatunk egyébként nem problémás. (Már azt leszámítva, hogy ha ő megy el hamarabb, akkor nem foglalkozik velem)


#9 Szóval azt mondod, hogy biztos nem élvezte, ha látszólag élvezte, azt is állította, hogy élvezte, meg még csókolgatott is utána....

júl. 4. 19:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!