Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell pofozkodni, megsért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell pofozkodni, megsértődni, meg elmenni otthonról, ha amúgy élvezte? Csak szerintem reagálja túl?

Figyelt kérdés

Az van, hogy szeretkeztünk a barátnőmmel tegnap, de nem lett jó vége, teljesen kiakadt rám, este az eset után nem volt hajlandó velem aludni. Inkább én mentem ki a kanapéra, hogy ne neki legyen kényelmetlen, de egyébként ő akart kimenni. Ma pedig arra jöttem haza, hogy hagyott egy cetlit a hűtőn, hogy lelépett a barátnőjéhez. A cuccait nem vitte el, egyébként együtt élünk.

Szóval az történt, hogy lefeküdtünk. Igazából ezt megelőzte egy hosszabb orál, szokásosan én csináltam neki hosszabb ideig, ezzel úgy alapból semmi gond nem lenne a részemről sem. Viszont ilyenkor a legtöbb esetben az történik, hogy behatolás után ő hamarabb élvez el és ott úgy vége is az együttlétnek, függetlenül attól, hogy velem mi van. A barátnőm semmit nem tesz ilyen esetekben annak érdekében, hogy én is ki legyek elégítve, magamnak meg ne verjem ki, mert az "olyan kiábrándító" neki, ő olyankor arra vágyik, hogy cukin meg legyen ölelgetve, puszilgatva, meg ilyenek. Ezt igazából soha nem tudtuk rendesen megbeszélni, kerülte a témát.

És hát tegnap én nem álltam le az ő orgazmusa után, pedig rögtön rámszólt kétszer, hogy "elég". Viszont utána meg nyögdécselt, látszott rajta, hogy élvezi, el is tudott menni még egyszer, remegett is egy kicsit a lába utána. Ha azt láttam volna rajta, hogy nem élvezi, akkor tuti abbahagytam volna amúgy. Amíg az ágyhoz volt kötve a keze, semmi jelét nem mutatta annak, hogy végsősoron probléma lett volna, hogy tovább dugtam egy kicsit. Szex után még puszilgattam az arcát, szájon csókoltam egy párszor (egyébként viszonozta), a lábával ölelgetett is. Konkrétan közölte is velem, hogy hát ő még soha nem érezte magát ennyire kielégültnek, meg hogy nagyon élvezte. Oké, eloldoztam a kezeit, erre felült, felpofozott, hogy hát ő ezt nem akarta, le kellett volna állnom, amikor kérte, ő egészen biztos eltolt volna, ha nincs kikötve a keze. Konkrétan összeveszett velem ezmiatt, ami számomra teljesen érthetetlen rögtön azután, hogy kijelentette, hogy amúgy élvezte. Értem, nem hallgattam rá, nem volt szép dolog, az sem, hogy önző voltam, csak nem gondolom, hogy ilyen nagy ügyet kellene csinálnia belőle, ha amúgy neki is jól esett.


júl. 4. 19:00
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
33%
Hisztis p*csa a barátnőd, te pedig igenis leálhattál volna.
júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
39%

#30 Én egyébként nőként képviseltem azt az álláspontot, hogy ez nem egyértelműen erőszak.

Már csak azért is, mert egyrészt az volt írva, hogy a csaj el tudta volna oldozni magát. Ezt is olvastam ám, nem csak a fő kérdést. ;) Másrészt, ha a kiegészítést utólagos kamunak tituláljuk, akkor mégis miért nem rúgta meg a csaj a kérdezőt? A lába nem volt megkötve.

A kérdés és a kiegészítések alapján annyit tudunk, hogy van egy kapcsolat, amiben a pasi nem volt erőszakos a problémás eset előtt, tolerálta azt, hogy a csajszi tojik rá, hogy elélvez-e. Én ez alapján nem tudom elképzelni, hogy a csaj beijedt volna egy olyan pasitól, akivel rendszeresen el tudta fogadtatni, hogy ha a szex alatt nem élvezett el, utána magának se verheti ki. Azt, hogy "elég", csak pár másodperc kimondani kétszer. Annyi idő alatt nem veszi fel a "na jó, akkor eljátszom, hogy élvezem, majd pofánverem" álcát, mert egyszerűen ezt ennyi idő alatt nem lehet végiggondolni, pláne, ha semmi előzménye nem volt annak, hogy a saját pasija erőszakos lenne, akivel amúgy már olyan komoly a kapcsolat, hogy együtt is élnek.

Én tényleg nehezen tudom elképzelni, hogy van egy egyértelműen papucs pasi, aki elfogadja azt, ha megmondja neki a párja, hogy szex után ki se verheti magának, ha már szex közben nem lett kielégítve, az hirtelen olyan ijesztő lesz, hogy két másodperc alatt megijedsz, majd racionálisan átgondolod, hogy mit kell tenned, hogy hamarabb vége legyen, majd hitelesen hozod az alakítást.

Ráadásul a pofonról, meg a veszekedésről annyit, hogy a szobába ott a nő pucéran. Szerintetek az úgy nem kiszolgáltatott a férfi erőfölényének? Mert szerintem de. Ha megijed, akkor nem pofozza fel rögtön, egy olyan szituációban, ahol még mindig elég kiszolgáltatott.

júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
34%
Ez egy idióta pitsa, szakíts vele.
júl. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
40%
De megerőszakoltad. Az más kérdés, hogy számára egyáltalán nem fontos, mert ő rendszeresen nem elégít ki. Ezt a párkapcsolatot rég abba kellett volna hagyni, de jobb később, mint soha, szerintem most szakíts vele! Ez az én véleményem. Biztos kapok ezért hideget is és meleget is, de ez van
júl. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Na, mi lett?
júl. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Na, igen, mi történt?
júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Továbbra is tartom, hogy nem erőszakoltam meg. Megbeszéltük, szerinte sem volt ez erőszak. Nem annak élte meg.

Azt mondta, hogy először le akart állni, mint mindig, de elkezdte jobban élvezni, és amúgy tényleg jó volt neki az érzés, nem is gondolt rá akkor, hogy amúgy figyelmen kívül hagytam a kérdést. Aztán utólag realizálta, hogy mi is történt és azon felbosszantotta magát.

De azt mondta, hogy amúgy csinálhatnánk így többször, mert amúgy jó volt neki az, hogy tovább dugtam.

júl. 8. 21:56
 38/47 anonim ***** válasza:
27%

Nem volt erőszak a szó szoros értelmében, DE akkor is erőszaknak minősül hiába élvezte mert nem hagytad abba miután rád szólt kétszer, hogy fejezd be. Ha nem lett volna kikötve akkor lefogtad volna.

VISZONT az érem másik oldalát nézve a barátnőd nagyon, de nagyon önző, hogy eddig soha nem élvezhettél el mert ő már nem hagyta még azt se, hogy kiverjed. Inkább azt várja el, hogy őt simogasd, puszilgasd.

Tehát valahol várható volt, hogy elszakadt a cérna ha egyszer szakítani nem szakítottál vele az egoista hozzáállása miatt.

Ki lehet jelenteni, hogy egyikőtök se százas merthogy te megtetted és ő most annak ellenére veled marad.

Szinte biztos, hogy az önző viselkedése máshol is fel fogja ütni a fejét/meg fog pofozni ismét vagy majd te keversz le neki aztán szépen kialakul még jobban egy mérgező/bántalmazó viszony köztetek. Majd legvégül valaki börtönbe kerül a másik meg kórházba, vagy a föld alá.


(Hiába bocsájtott meg neked, ti nem vagytok ép elméjűek. Szakítani kéne és mindkettőtöknek pszichológushoz járni!)

júl. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés egyszer már volt, majdnem pontosan ugyanígy feltéve :D
júl. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
58%

-meg volt kötözve

-rád szólt hogy hagyd abba

-nem hagytad abba, tovább dugtad a tiltakozása ellenére

Azaz megerőszakoltad, ezen nincs mit magyarázni. Az orgazmus ritkán lehet szimpla testi reakció az ingerlés hatására, erőszak esetén is. Semmit nem jelent. Olyan mintha egy pasi bevenne egy viagrát, fel fog neki állni, ha akarja ha nem.

Remélem feljelent!

júl. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!