Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ha jòl megbántjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha jòl megbántjátok a párotokat, tényleg nektek kell napokig megsértődni és kerülni a beszélgetést?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, másfél éve együtt lakunk.A párom 2 nappal ezelőtt egy beszòlással jòl megbántott, az 5 éves fiammal kapcsolatban tett degradálò megjegyzést, mindegy is hogy mit, a lényeg hogy csak néztem rá, hogy mi van?! (Szerencsére a fiam nem hallotta,de nem is értené még nyilván).

A fiam 2hetente hétvégén megy az apukájához, de a páromat tartja apukájának, istenìti, tiszteli.

Párom azt mondta az elejétől hogy elfogad gyerekestől, mindenestől. Viszont az utóbbi hónapokban bunkòn viselkedik a gyerekeimmel, vagy semmi kontaktot nem keres velük, elvonul hobbizni. Ezért is esett rosszul amit mondott. Ez amolyan övön aluli ütés volt.

Aztán én estig nem szóltam hozzá, gondoltam a gyerekek lefekszenek, bocsánatot kér, megbeszéljük hogy miért mondta, vagy miert gondolja ùgy amit mondott, stb.

Nem, ő sértődött meg, tegnap sem szólt hozzám(én sem), meg sem pròbált. Ma már én ìrtam rá munka közben, hogy hogy van?

Erre írta hogy szarul, a melóban ez meg az van, blabla,ki húzta fel, stb. Ennyi. Semmi hogy beszéljünk mert azòta bántja a dolog, vagy hasonlò. Ìrtam hogy sajnálom, kitartást a naphoz.

Nekem ùgy jön le, hogy ezt csak ùgy el akarja felejteni, esze ágában nincs megbeszélni. De én nem tudom csak ùgy tùltenni magam rajta, viszont ha most én állok akkor oda, hogy ezt beszéljük meg, akkor patália lesz, hogy nekem semmi nem jò, meg félreértettem, meg hogy nem tud kötődni a gyerekeimhez, mert ők nem azt csinálják amit elvárna ha sajátjai lennének.

Én ebbe belefáradtam, a gyengepontjaim a gyerekeim, az apjuk sajnos nem egy jò minta, ìgy örültem, hogy talán kapnak egy jò példaképet a személyében. De hiába jò a kapcsolatunk, valahogy a gyerekeimet nem fogadja el, és nem is igazán igyekszik, hogy változtasson, "ő ilyen".

Mostanában érik bennem, hogy szakítanunk kellene, de hogyan mondjam el, hogy én nem tudok valakivel együtt lenni aki a gyerekeimet csak "megtűri", de nem szereti?!Párkapcsolati és szexuális téren minden rendben.

Plusz az én lakásomban lakunk...

Borzasztòan el vagyok keseredve és úgy érzem választanom kell a gyerekeim és közte. Nyilván nem kérdés kiket választok, de tényleg erre csak ez a megoldás létezik? Vagy lenne terápia, bármi ami segìthetne?

35N



2023. dec. 5. 13:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem segít rajta semmi. Jobb szétválni és egyedülálló apukával lenni.
2023. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed, választanod kell. Nincs más megoldás, mert egy felnőtt ember viselkedésére nincsen hatásod. A gyerekeid életére viszont van.
2023. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Fhu ne haradudj, de te felnőtt ember vagy, aki gyerekeket nevel. Egy párkapcsolati vitát le kell tudnod bonyolítani.
2023. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljes, azonnali kuka, kár magyarázni meg megoldást keresni.
2023. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Feministaként írom, ez a konkrét Józsi hibája, nem a férfiaké. Nem lesz megoldás, ha a férfiak problémájaként tekintesz erre az egy pasasra.
2023. dec. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hogyan segítene rajtatok a párterápia ha nem köztetek van a feszültség? A gyerekeid a probléma forrása. Ezen nem lehet segíteni.

Amúgy mennyire hagyod, hogy nevelje a gyerekeket, rossz nevelési módszere van, vagy a gyerekeid nem szófogadóak? Kíváncsi lennék az ő oldalára is. Nem hiszem, hogy egyedül ő a hibás.

2023. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, hogy ő is nevelheti q gyerekeket, abszolút nem vagyok tùlféltő ősanya. Mondtam neki, ha a gyerekek vele vannak míg hazaérek melòbòl, vagy míg elmegyek boltba, ha bármi van nyugodtan rájuk szólhat, vagy adtam tippeket melyikkel mit játsszon, ha unatkoznak, stb. De nem igazán akar bármit is, inkább frusztrálja ha a kicsi megy hozzá, kérdez, akár 100adjára is.
2023. dec. 5. 14:03
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha így van akkor jobb szétválni. Az ok pedig, hogy nem kötődik hozzájuk, akármit mondana rá ne vedd fel. Inkább egyedül, mint ilyen emberrel együtt, aki hazudik, ígérget aztán sehol semmi.
2023. dec. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
Egy konkret peldannyal van bajod, nem a ferfiak osszesegevel.
2023. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha két év alatt nem kezdett el kötődni a gyerekeidhez, akkor szerinted majd most fogja elkezdeni? Hiába reménykedsz abban, hogy a csodák léteznek és hiába keresed itt hozzá a megerősítést. Fájni fog, de választanod kell.
2023. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!