Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha neheztelek a barátnőmre és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neheztelek a barátnőmre és nem viszem el az esküvőre,amire hivatalos vagyok,akkor azért megsertődnétek? Ő azt mondta,hogy neki ez szakítóok,ha nem viszem.Jogos? Kicsit sok volt nekem és úgy döntöttem,távolságot tartok tőle,mert most nem allok

Figyelt kérdés
készen arra,hogy vigyem.De ő azt mondta,hogy akkor így vége. Én ezt nem érzem fernek! Vagy igaza van? Segítséget kérek,hogy tényleg ennyire gáz lenne- e,ha nem vinnem. Úgy érzem,idő kell nekem,és jobb lenne,ha egyedül mennék. Nem érti meg sajnos
jún. 29. 07:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt
jún. 29. 07:12
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha ez már az utolsó csepp a pohárban, akkor teljesen érthető.
jún. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Na, csak válaszoltál neki? Hihetetlen, hogy lemegy felmosórongyba ahelyett, hogy kibszna mint macskát szarni. Igen, nagyon gáz, amit művelsz vele.
jún. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele szakítani,csak most úgy érzem,jobb lenne a feszültség elkerülése végett,ha egyedül mennék. Neki ez meg végtelenül rosszul esik.
jún. 29. 07:23
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg a jobbik eset..

Az en exem meg vitt is volna magaval, mar szavak szintjen.

Nem zavarta hogy ruhat vettem, keszultem es orakat csesztem el. Az eskuvo napjan mondta amig elmegy ide-oda addig keszuljek el, jon fel ora mulva. Masfel orat ultem abban a ruhaban es vartam es nem mertem hivni, hogy biztos meg ez es ez, nem surgetem.

Aztan amikor vegul felhivtam, akkor kozolte hogy amugy sem volt nagy kedvem menni es mar elkezdodott..

Annyi volt a reszemrol gondolhatod, de ha oszinte lett volna az mas.

jún. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kb belebetegszik,azt mondogatta,hogy ez neki sokat jelentett volna vagy jelentene. Nem vesztünk össze,csak ku..va sok a feszültség most kettőnk között és jobbnak láttam így. Azt hittem,hogy megérti. Viszont azt is ertem,hogy ez neki rossz,csak én nem akarok feszkot.
jún. 29. 07:44
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Semmilyen programra nem kotelezo elvinni. Ha problemas ne vidd el.
jún. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon egyszeru ha csak te vagy meghiva akkor pofatlansag elvinni a csajod.


Ha ugy van h hozhatod a parod akkor wldontod akarod e vinni

jún. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Akkor szedheti is a cókmókját. Te meg elmész bulizni.
jún. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
4 év után, ahová téged meghívnak, oda őt is. Szerintem is jobb lenne, ha egymás nélkül folytatnátok. Téged úgy látszik, h ő nem érdekel.
jún. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!